Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Vadikoru Fiyat ve Lokasyon Avantajı ile Dikkat Çekiyor

Vadikoru Fiyatı ve lokasyonu ile bölgenin en avantajlısı

0 66

Vadikoru projesi ön talep toplarken sizde bu fırsatı kaçırmayın. Konut alacak vaandaşlar özellikle şuanki durgunluğu fırsata çavirme zamanı diyebiliriz. 

Vadikoru konut tipleri arasında 1+0,1+1,2+1,3+1 daire seçeneklerine yer verilmiş durumda. 20.000 metrekare arsa üzerinde toplam 5 blok olarak inşa ediliyor.

Eylül ayı itibarıyla lansmanların başlamasıyla sektörde hareketlenme başlayacak.  Vadikoru avantajlı ön talep kampanyasına şimdiden dahil olmanızda fayda var.  Konutlar 1-2 ay içinde resmi olarak satışa çıktığında şuanki fiyatlardan daha yüksek olacağı kesin.

Vadikoru fiyat listesi ve ödeme seçenekleri arasında kişiye özel ödeme seçenekleri de belirlenebiliyor. İnşaat firmaları bu konuda eskisinden daha esnek davranabiliyor. Sizde ev almak gibi bir plan içindeyseniz, Vadikoru satış ofisine gidip kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vadikoru Fiyat Listesi ve Ödeme Planları

Daire Tipi Fiyat Aralığı
1+0 420.000- 480.000 TL
1+1 555.000- 950.000 TL
2+1 1.100.000- 1.750.000 TL
3+1 1.750.000- 1.950.000 TL

 

Vadikoru orman havası vadediyor.

İstanbul’un ormanlarına en yakın bölgede inşa edilen proje, doğal yeşilliği ile bir adım öne çıkıyor. Belgrad Ormanlarına komşu olarakyaşayacağınız Vadikoru projesi  Sarıyer’e bağlı Ayazağa’da yükselirken, proje iş merkezlerine 1 adım uzaklıkta inşa ediliyor. Buradaki avantajınız llokasyon olarak İstanbul’un en hareketli bölgesi Maslak – Levent -Zincirlikuyu gibi bölgelere oldukça yakın olmanız. Akşam eve döndüğünüzde şehrin gürültüsü ve kargaşasını da geride bırakmış, orman havasını soluyor olmanız ayrı bir keyif verecek.

Vadikoru Projesini Kim Yapıyor?

Belkide en çok merak edilen sorudur. İnvest İnşaat A.Ş tarafından 20.000 metrekarelik bir arazi üzerinde inşa ediliyor. Proje güvenilir mi? gibi sorular aklınıza gelebilir, size şunu hatrlatalım. Konut alırken markalı bilinen projeler her zaman daha avantajlı ve güvenilirdir.

Fakat kimse babanızın oğlu değil sonuçta, her zaman projenin yerini gidip görmeniz çok önemli. Bunu İnvest İnşaat A.Ş. için söylemiyoruz. A.Z’ye bütün firmaları  inceleyin daha önce nerde ne yapmış. Teslim ettiği proje var mı? vs vs.  İnvest İnşaat A.Ş. bize göre bu konuda güzevenebileceğiniz firmalar arasında başta gelenlerden.  Vadistanbul ,Express24 , Çekmece Gölevleri , Vadikoru , Başakport ve Veliefendi gibi projelere imza atmış firmalardan.

Vadikoru Nerede Yapılıyor? Konum bilgisi

Vadi Koru, TEM Otoyolu’nun hemen yanı başında yer alıyor. Çevresinde Ali Sami Yen Spor Kompleksi ve Türk Telekom Stadyumu’na 1,3 kilometre, Maslak’a 4 kilometre, Seyrantepe metrosuna 2 kilometre mesafede konumlanan proje, metro ve Havaray ulaşımıyla da şehrin tüm merkezlerine kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada bulunuyor.

Vadisosyal Alanları oldukça zengin

  • Orman Manzarası
  • Yüzme Havuzu
  • Kapalı Otopark
  • Açık Otopark
  • Sauna
  • 7/24 Güvenlik
  • Fitness
  • Yürüyüş Yolları
  • Cafeler

Vadikoru iletişim bilgisi

Adres: Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. Sarıyer/İstanbul
Telefon: 444 39 94
Web site: http://vadikoru.com/
E-Mail: info@vadikoru.com

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.