Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Vadikoru Örnek Daire ve Kat Planları Yayında

Vadikoru Örnek Proje Görüntüleri ve Kat Planlarını Bu Haberimizde

0

Invest İnşaat Vadikoru projesi Ayazağa bölgesine konut, ofis ve ticari alanlar kazandıracak. Vadikoru projesinde toplam 242 konut, 84 ofis, 12 ticari ünite bulunuyor.

Vadikoru konut tipleri, 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 67 metrekare ile 190 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip dairelerin metrekare fiyatları ise ön talep toplama dönemine özel 8 bin TL olarak belirlendi.

Vadikoru Sosyal Alanları

Belgrad Ormanı’yla çevrili konumunun yanı sıra 6 bin 500 metrekare peyzaj ve sosyal yaşam alanına sahip Vadikoru, doğa ve şehir yaşamını bir araya getiriyor.

Zengin sosyal donatı alanlarıyla geliştirilen projede alışveriş caddesi, açık – kapalı otopark, hamam, sauna, fitness salonu, yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahasıyla yürüyüş alanları yer alıyor.

Vadikoru Lokasyon

Maslak ve Levent bölgesinden sonra iş ve yaşam merkezi olarak konumlandırılan Ayazağa’da yükselen Vadikoru, TEM Otoyolu’nun hemen yanı başında yer alıyor.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi ve Türk Telekom Stadyumu’na 1,3 kilometre mesafede konumlanan proje, Metro ve Havaray ulaşımıyla da şehrin tüm merkezlerine kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada bulunuyor.

Vadikoru Projesinden Güncel Fiyat Al

Sizinle irtibat kurabileceğimiz telefon numaranızı giriniz

İlgilendiğiniz daire tipini belirtin ( Zorunlu Değil )

Hangi konuda soru soracaksanız kısa başlık yazın

Proje hakkında aklınıza takılan konuları buradan bildirin

Lütfen bekleyin...

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.