Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Vadikoru Örnek Daire ve Kat Planları Yayında

Vadikoru Örnek Proje Görüntüleri ve Kat Planlarını Bu Haberimizde

0 148

Invest İnşaat Vadikoru projesi Ayazağa bölgesine konut, ofis ve ticari alanlar kazandıracak. Vadikoru projesinde toplam 242 konut, 84 ofis, 12 ticari ünite bulunuyor.

Vadikoru konut tipleri, 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 67 metrekare ile 190 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip dairelerin metrekare fiyatları ise ön talep toplama dönemine özel 8 bin TL olarak belirlendi.

Vadikoru Sosyal Alanları

Belgrad Ormanı’yla çevrili konumunun yanı sıra 6 bin 500 metrekare peyzaj ve sosyal yaşam alanına sahip Vadikoru, doğa ve şehir yaşamını bir araya getiriyor.

Zengin sosyal donatı alanlarıyla geliştirilen projede alışveriş caddesi, açık – kapalı otopark, hamam, sauna, fitness salonu, yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahasıyla yürüyüş alanları yer alıyor.

Vadikoru Lokasyon

Maslak ve Levent bölgesinden sonra iş ve yaşam merkezi olarak konumlandırılan Ayazağa’da yükselen Vadikoru, TEM Otoyolu’nun hemen yanı başında yer alıyor.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi ve Türk Telekom Stadyumu’na 1,3 kilometre mesafede konumlanan proje, Metro ve Havaray ulaşımıyla da şehrin tüm merkezlerine kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada bulunuyor.

[iphorm id=”26″ name=”Vadikoru Fiyat İste”]

 

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.