1 Ton Çiğköfteden 15 Temmuz Köprüsü

Bayim Olur musun Fuarı 12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında, CNR Fuar Merkezinde

0

Franchise ve Markalı Bayilik sisteminin tüm oyuncularını tek bir çatı altında buluşturan Bayim Olur musun Fuarı 12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında, CNR Fuar Merkezinde kapılarını açıyor.

Bu yıl 15. kez düzenlenecek olan fuarda, 5-6-7. Hol’lerde 300’e yakın yerli ve yabancı marka yer alacak. Gıdadan mobilyaya, emlaktan giyime birçok farklı sektörün franchise faaliyetlerinin tanıtılacağı fuarı bu yıl 38 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Fuar, ticaretin kapılarını açarken eğlenceli aktiviteler ve yeni ürün lansmanları ile de fark yaratacak. Ziyaretçiler, çeşitli dans gösterilerinin yanı sıra meyve sepetleri hazırlayarak farklı bir tecrübe edinmiş olacak. Fuarın ilk gününde, Asya ile Avrupa’yı bağlayan kültürleri ve insanları birleştiren 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, 1 ton çiğ köfteden 3 metre uzunluğunda, 1 metre genişliğinde dünyanın ilk çiğ köfte köprüsü sergilenecek.. 4 gün boyunca barista yarışmasının da gerçekleşeceği fuarda, kahveseverler görsel bir şölen de yaşayabilecek.

- Advertisement -

15.Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı /Firma Etkinlikler

Evreka Tea House / 13 Ekim Cuma günü Evreka Tea House standında firmanın gıda mühendisi çay uzmanı tarafından dünya çayları üzerine tadım etkinliği yapılacaktır.

Kebo Diyet Düşmanı / 14-15 Ekim de Nuri ALÇO standa da bulunacak. Hakan HATİPOĞLU katılacak.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi / 14 Ekim Cumartesi günü Tiyatro ve Sinema Sanatçı ÜMİT ERDİM tüm gün boyunca standa olacaktır.

Girişim Hareketi / Fuar süresince her gün, 14:00 -15:00 saatleri arasında Girişim Semineri 15:00-16:00 arasında Girişim Sohbeti, 16:00-17:00 arasında ise Fikir Sunuşları gerçekleştirilecektir.

JCI İstanbul’un düzenleyeceği JCI İstanbul Enine Boyuna Franchising 3/Yeni franchise girişimler semineri Gökhan Tunalıgil Moderatörlüğünde; Yomumu Frozen Yogurt -Özcan İçli, Aktaşlar Lezzet Grubu-Tamer Aktaş,3D Mini Selfie-Yiğit Yüceer, Burger Sound-Emir Çil ve Mapaktif Coğrafi Bilgi Sistemleri-Hakan Bağcı’nın konuşmacı olarak katılımıyla 15 Ekim 13.00-14.00 saatleri arasında fuar alanında gerçekleşecektir.

FM Kahve/ Fuarda 4 gün boyunca Barista akademi yarışması ve workshoplar gerçekleştirilecek.

15. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı açılış töreni 12 Ekim saat 11.00 de yapılacak. CNR Fuar Merkezi 7’nci salonda Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve Avrupa Birliği ve Devlet Eski Bakanı Sn. Egemen Bağış’ın teşrifleriyle gerçekleşecek törende siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Yer: CNR Fuar Merkezi / Yeşilköy 5-6-7 Holl

Tarih: 12-15 Ekim 2017

Resmi Açılış: 12 Ekim Perşembe, Saat:11.00

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz