Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

188 Bin TL İndirimle Hemen Teslim 3+1

Çukurova Balkon’da yüzde 20 indirime ek, yüzde 30 avantajlı faiz oranı ve 10 yıl vadeli kredi ile tarihi fırsat

0 20

SON Grup Şirketleri’nden Çukurova Gayrimenkul, GYODER, KONUTDER ve İNDER öncülüğünde başlatılan kampanya kapsamında peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirime ek yüzde 5 peşinat ve 120 ay 0.98 faiz fırsatı sunuyor. Kampanyaya İstanbul’un yeni cazibe merkezi Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’la destek veren Çukurova Gayrimenkul, yaklaşık yüzde 30 kazanım sağlayan düşük faiz oranı, 10 yıla yayılan ödeme süresi, yüksek indirim tutarı, cüzi peşinat miktarı ve binde 20’den 15’e inen tapu harcının yanı sıra yüzde 1 KDV avantajı ile öne çıkıyor. 3+1’leri 938 bin TL yerine 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunan Çukurova Balkon, Ramazan Bayramı ve Babalar Günü nedeniyle kampanyayı 18 Haziran’a kadar uzatıyor. Teslimlerin hemen gerçekleştiği Çukurova Balkon’da her biri balkonlu, çift banyolu, çamaşır odalı, yüksek tavanlı ve yerden ısıtmalı 10 farklı tipte 3+1 daire seçeneği bulunuyor.

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, GYODER, KONUTDER ve İNDER’in konut sektörünü canlandırmak üzere başlattığı peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirime ek yüzde 5 peşinat ve 120 ay 0.98 faiz kampanyasına Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon ile destek veriyor. Yaklaşık yüzde 30 kazanım sağlayan düşük faiz oranı, 10 yıla yayılan ödeme süresi, yüksek indirim tutarı, cüzi peşinat miktarı ve binde 20’den 15’e inen tapu harcı ile tarihi bir fırsat sunan kampanyanın yanı sıra yüzde 1 KDV avantajı ile öne çıkan Çukurova Balkon, hem oturum hem de yatırım amaçlı konut sahibi olmak isteyenlere 10 farklı tipte 3+1 daire seçeneği sunuyor. Ramazan Bayramı ve Babalar Günü nedeniyle 18 Haziran’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında 3+1 dairelerin 938 bin TL yerine 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Çukurova Balkon, 188 bin TL indirime ek sadece 37.500 TL peşinat ve 10 yıl vadeyle hemen teslim ev sahibi yapıyor.

İster mutfağınız ister salonunuz büyük olsun

3+1’lerin yanı sıra 1+1, 2+1 ve 4+1 daire tiplerinin de bulunduğu Çukurova Balkon, 19 ve 20 katlı iki blokta toplam 261 konuttan oluşuyor. Her biri balkonlu, çift banyolu, çamaşır odalı, yüksek tavanlı ve yerden ısıtmalı olan 3+1’lerin büyüklükleri ise 155 ila 197 metrekare arasında değişiyor. Genellikle oturum amaçlı olarak tercih edilen 3+1’ler, ağırlıklı olarak 30 ve üzeri yaş grubu, kalabalık ve çocuklu aileler, kendi işinin sahibi olanlar ve beyaz yakalılar tarafından talep görüyor. Aynı büyüklükteki 3+1’lerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımının değiştiği Çukurova Balkon’da, tercihe göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak ya da yatak odaları farklı büyüklüklerde sunuluyor.

Kira garantili daireler

Çukurova Gayrimenkul, kiralama konusunda anlaşmalı olduğu Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi aracılığıyla projeden konut alanlara kısa sürede uygun profilde kiracı da buluyor. Böylelikle yatırım amaçlı konut alanlar kiracı bulmak için hiç uğraşmadan hızlı bir şekilde kazanç elde etmeye başlıyor.

Metroya 600 metre, ormana 2 dakika

Kartal Adliye Sarayı, Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosu, yeni açılan Anatolium AVM ve İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede konumlanan Çukurova Balkon, merkezi konumu sayesinde kolay ulaşım imkanı sağladığı gibi aynı zamanda şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzak, ormanın yanı başında oksijen deposu gibi bir bölgede eşsiz manzara sunuyor.

Geniş yeşil alanlar ve iki katlı kapalı sosyal tesis

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanılabiliyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.