Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

2017’de dekorasyona saf doğal formlar damgasını vuracak

0 17

2017’de dekorasyona saf doğal formlar damgasını vuracak

İç ve dış mekanların zemin ve duvar dekorasyonunda doğaltaş koleksiyonlarıyla göz dolduran Tureks Stone, özgün doğal formları ve üç boyutlu mermer efekti ile 2017 yılında dekorasyona damgasını vurmaya hazırlanıyor. 

Doğal ve sağlıklı ürünler olarak dekorasyonun vazgeçilmez malzemesi olan mermer ve doğaltaşlar, yeni yılda başrolde olacak. Trende öncülük eden Tureks Stone, başta Natural Lifestyle koleksiyonları olmak üzere yüzlerce özel serisiyle endüstriyel ürünlerle  yakalanamayan doğallığı 2017 yılında da yaşam alanlarına yansıtacak.

Üç boyutlu çarpıcı dekorasyon

Tureks Stone Yöneticisi Yüksek İç Mimar Gökçen Anlı, 2017’de dekorasyona özgün doğal formların ve üç boyutlu mermer efektinin damgasını vuracağını belirtti.

Gökçen Anlı
Tureks Stone Yöneticisi Yüksek İç Mimar Gökçen Anlı

Üç boyutlu mermer dekorasyonun mekanlara derinlik kazandırdığını ifade eden Anlı, yeni trendin ev ve ofis alanlarına doğal ve çarpıcı bir görünüm sağlayacağını kaydetti. 2017’de renklerin de öne çıkacağını belirten Anlı, farklı mermer türlerinden oluşturulan özgün kompozisyonların renk çeşitliliğiyle mekanların çok daha canlı bir görünüme kavuşacağını dile getirdi.

Doğal bir malzeme olan mermerin birçok avantaj sağladığını ifade eden Anlı, güçlü dekoratif özelliğinin yanı sıra gıda maddeleriyle temasında sorun yaşanmaması, uzun ömürlü olması, çizilmezliği, ısıdan etkilenmemesi ve renk değiştirmez özellikte olması nedeniyle de mermerin özellikle mutfak ve banyolarda ideal bir çözüm olduğunu kaydetti.

 

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.