Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu’nda Benninghoven ürünleri kullanılıyor!

0 28

Dünyanın en geniş ve en yüksek kulesine sahip asma köprüsü olma yolunda ilerleyen Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyol Projesini üstlenen IC İÇTAŞ – ASTALDİ ADİ ORTAKLIĞI, Benninghoven marka ECO-4000 asfalt plenti ve ekipmanlarını tercih etti.

3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu’nda Benningh ven ürünleri kullanılıyor!3. BOĞAZ KÖPRÜSÜ VE KUZEY MARMARA OTOYOLU PROJESİNDE BENNINGHOVEN MARKA ECO-4000 ASFALT PLENTİ VE EKİPMANLARI KULLANILIYOR

IC İÇTAŞ – ASTALDİ Adi Ortaklığı ile, asfalt üretim ve uygulama çalışmaları her geçen gün hızlanarak devam eden Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyol Projesinde, RİVA bölgesinde kurulu Benninghoven ECO-4000 asfalt plenti donanımına Polimer Modifiye Bitüm Tesisi, Taş Mastik Sistemi, Harici Filler Sistemi ve Kızgın Yağ Sistemi eklendi ve Mayıs ayı itibariyle kurularak devreye alındı.

Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) verilerine göre 2007 yılından bu yana Türkiye Asfalt sektörünün lideri olan Tekno Asfalt’ın çözüm ortaklığını gerçekleştirdiği asfalt plent ekipmanları Benninghoven ECO-4000 asfalt plenti ile birlikte, otoyol asfalt aşınma tabakasının kaliteli bir şekilde yapılması için projeye büyük katkı sağlıyor.

Projede kullanılan Polimer Modifiye Bitüm Tesisi 12 t/s kapasiteli, Taş Mastik Sistemi: 5 t/s kapasiteli ve Harici Filler Sistemi ise 35 m³ kapasitelidir. Kızgın Yağ Sisteminde ise 1 milyon kCal/saat kapasiteli Kızgın Yağ Jeneratörü ve tesisatı bulunuyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyol Projesinde Benninghoven marka ECO-4000 asfalt plenti ve asfalt ekipmanları ile yer alan Tekno Asfalt, kalitesinin yanı sıra hızlı çözüm sunan teknik servis kalitesi ve ileri teknolojiyle kullanılan malzeme kalitesi ile projeye hız sağlıyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.