36 Volt Akülü Kırıcı Delicilerin En Hızlısı Hilti’den

0

İnşaat sektörüne Ar-Ge temelli kaliteli ürünleriyle yüksek katma değer sağlayan Hilti, yeni Hilti TE 6-A36 Akülü Kırıcı Delici ürününü piyasaya sundu.

İnovatif ürünlerine yenilerini eklemeye hız kesmeden devam eden Hilti’nin yeni akülü kırıcı delicisi, yaratıcı darbeleme teknolojisi ile bir önceki modeline göre yüzde 30 daha yüksek performans sağlıyor.

Elektrik, mekanik, çelik metal ve kaba işler gibi geniş yelpazede uygulamalarda hem darbeli ve darbesiz delim hem de kırım yapabilen Hilti TE 6-A36 Akülü Kırıcı Delici, pazardaki en hızlı 36 volt akülü kırıcı delici olma özelliğini taşıyor.

Dünya çapında kırıcı delici ürün kategorisinde jenerik marka olan Hilti, bugüne kadar geliştirdiği en iyi akülü kırıcı delici ürünü yeni Hilti TE 6-A36’yı sektör profesyonelleri ile buluşturuyor. Standart kırıcı delicilere ve bir önceki modeline göre yüzde 30 daha hafif ve daha kompakt olan Hilti TE 6-A36 Akülü Kırıcı Delici, yaratıcı darbeleme teknolojisiyle de yüzde 30 daha yüksek performans ve verimlilik sunuyor. Elektrik, mekanik, çelik metal ve kaba işler gibi geniş yelpazede uygulamalarda kullanılabilen Hilti TE 6-A36, pazardaki en hızlı 36 volt akülü kırıcı delici olma özelliğini taşıyor. Hem darbeli ve darbesiz delim hem de kırım (pürüzlendirme) yapabilen Hilti TE 6-A36 Akülü Kırıcı Delici, yeni jenerasyon 36 volt Li-ion pilleri ile yüzde 73 daha yüksek kapasitede çalışırken, ağır uygulamalarda kablosuz olarak kullanılabiliyor. 5.2 Ah pil ile rakiplerinin tam 2 katı delim yapabilen yeni nesil akülü kırıcı delici, eksi 20 dereceye kadar çalışabilme özelliğiyle de öne çıkıyor.

Titreşimi azaltan ve tozun tamamını emen konforlu kırıcı delici

Yük altında ve yüksüz durumda sabit devir sayısı sağlayan Hilti TE 6-A36 Akülü Kırıcı Delici, kömürsüz motoru sayesinde daha az tamir gerektiriyor. Aktif Titreşim Azaltma (AVR) özelliği ile titreşimi büyük oranda azaltarak çalışanları yoğun titreşime maruz kalma sonucu ortaya çıkabilecek mesleki hastalıklardan da koruyor. Ergonomik tutma kolu tasarımıyla dikkat çeken Hilti TE 6-A36 Akülü Kırıcı Delici, tutma kolunun lastik kaplama özelliği sayesinde de düşük titreşim sağlıyor ve böylelikle rahat uygulama yapmaya imkân tanıyor. Ürünün toz toplama sistemi, tozun yüzde 100 oranında emilmesini sağlarken, yüksek enerji verimliliği ve kullanıcı konforu sunuyor.

Ar-Ge harikası ürünlerine yenilerini eklemeye devam eden Hilti ürünlerini ve yeni Hilti TE 6-A36 Akülü Kırıcı Delici’yi, Hilti mağazalarından ve hilti.com.tr adresinden temin etmek mümkün.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz