Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

360 Office fiyatlar ve Ödeme Planı

360 Office projesi İstanbul Kurtköy'de Demirbaş Yapı ve Hanesel Yapı işbirliği ile inşa ediliyor. 8 bin M² arsa alanı üstüne inşa edilecek olan 360 Office projesi içinde 306 tane ofise yer verecek.

0 19

360 Office projesi İstanbul Kurtköy’de Demirbaş Yapı ve Hanesel Yapı işbirliği ile inşa ediliyor. 8 bin M² arsa alanı üstüne inşa edilecek olan 360 Office projesi içinde 306 tane ofise yer verecek. 40 M² ile 100 M² içinde değişim gösteren büyüklüklerde şekillendirilen ofislere haiz olacak 360 Office projesi içinde dükkanlara da yer veriyor. 360 Office projesi için ön talep toplanmaya başlandı

360 Office fiyatlar ve Ödeme Planı

360 Office projesinde ödeme planları şimdilik belli değil

İstanbul Anadolu Yakası sürekli bir şekilde yep yeni çalışma alanı projeleri kazanmaya devam ediyor. Kurtköy’de hayata geçirilecek yeni çalışma alanı projesinin ismi ise 360 Office oldu. Bölgede dikkatleri üstüne çekecek olan 360 Office projesi Sabiha Gökçen Havalimanı’na 1 dakikalık kısa konumda inşa edilecek.

Konum özellikleri ile çalışma alanı sakinlerine ulaşım kolaylıkları sunacak 360 Office projesinin derhal yanı başlangıcında metro istasyonu yer alıyor. 8 bin M² arsa alanı üstüne inşa edilecek olan 360 Office projesi içinde 306 tane bağımsız çalışma alanı bulunduracak. 7 kattan oluşan yatay mimari ile konumlanacak olan 360 Office projesi içerisinde ticari dükkanlara da yer verecek.

360 Office projesinde yer alacak ofislerin büyüklükleri 40 M² ile 100 M² içinde değişim gösterecek şekilde planlandı. Çalışmada yer alacak dükkanlar ise 230 M² ile 273 M² içinde değişim gösteren büyüklüklere haiz olacak. Ek olarak dükkanların kendisi ile aynı büyüklüğe haiz depo alanları da olacak.

Ortak kullanım alanlarının oluşturulacağı 360 Office projesinde teras ve toplantı bölümlerine yer verilecek. Açık ve kapalı otoparklar yardımıyla park sorununu ortadan kaldıracak olan 360 Office projesi Teknopark İstanbul’un derhal karşısında konumlanacak.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.