Take a fresh look at your lifestyle.

3S Firuze Konakları’ında 84 ay 0 faiz

Avcılar E-5 aksındaki en büyük proje olan 3S Firuze Konakları, Kanal İstanbul projesinin açıklanan güzergahı üzerinde hızla yükseliyor. ‘84 ay 0 faiz’ fırsatı ve avantajlı ödeme koşullarıyla

0 11

3S Firuze Konakları Proje Açıklaması ve Genel Özellikler

Kanal İstanbul’a komşu 3S Firuze Konakları yatırımcısına da sakinlerine de kazandırıyor. Avcılar E-5 aksındaki en büyük proje olan 3S Firuze Konakları, Kanal İstanbul projesinin açıklanan güzergahı üzerinde hızla yükseliyor.

Yüksek standartlar ve ’84 ay 0 faiz’e varan avantajlı ödeme fırsatları sunan 3S Firuze Konakları’nda yaşamın Eylül 2018’de başlaması planlanıyor.

3S Kale Holding’in uzman işçilik ve yüksek kalite anlayışıyla hayata geçirdiği 3S Firuze Konakları, yatırım için konut arayışında olanlar için cazip fırsatlar sunarken hayalindeki evde yaşamak isteyenler için içinden mutluluk geçen bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Muhteşem göl manzarası ve mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisi ile büyük beğeni toplayan 3S Firuze Konakları, Kanal İstanbul projesi güzergahının geçtiği Avcılar bölgesinde cazibe merkezi yaratıyor. Yaklaşık 45 km uzunluğundaki Kanal İstanbul; Arnavutköy, Başakşehir, Küçükçekmece ve Avcılar ilçelerinden geçecek. Projenin yapılmaya başlanmasıyla Avcılar bölgesinin değerlenme trendinin hızla devam edeceği ön görülüyor.

3S Firuze Konakları Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

Cazip fırsatlarla satışa sunuluyor

3S Firuze Konakları’nda 523 adet konut ve 45 adet mağaza bulunuyor. Konut fiyatları 421.000 TL’den başlıyor. Firma vadesiyle ’48 ay, 0 faiz’ fırsatı sunulan projede, peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor. Banka kredisi ile ödemeyi tercih edenler için ise 84 aya kadar 0 faiz, 120 aya kadar ise 0,49 faiz oranı ile ödeme imkânı sunuluyor.

İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip projede yaşam başladığında %40 değer artışı öngörülüyor.

3S Firuze Konakları Sosyal İmkanlar

Zengin sosyal donatılarla hayata geçiriliyor

Seçkin bir yaşamın kapılarını açan 3S Firuze Konakları, zengin sosyal donatılarla hayata geçiriliyor. Bölge için yatay mimarisi, ferah ve nefes alan tasarımıyla huzurlu bir yaşam ortamı sunuyor.

Konumu itibariyle hiç kapanmayacak muhteşem göl manzarasını gözler önüne seren 3S Firuze Konakları, ortak kat bahçeleri ile de yaşam alanlarını zenginleştiriyor. Ailenin küçük bireylerine hitap eden İlk Adım Parkı ve Macera Parkı’nın yanı sıra açık ve kapalı sinema salonu, sosyal mekânları, zengin peyzaj alanıyla özlem duyulan mahalle kültürünü yeniden canlandırıyor.

Akıllı ev sistemiyle donatılan proje, sakinlerine tamamen kendi kontrolleri altında kaliteli bir yaşam imkânı sunuyor.

Seçkin markalardan yüksek standartlı malzemeler tercih edildi

1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri içeren proje, 3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçiriliyor. Projede kaliteli ve konforlu bir yaşam için; mutfak dolapları Lineadecor, mutfak tezgâhı Çimstone, banyo dolapları, vitrifiyeler ve armatürler Kale Banyo, banyo seramikleri Çanakkale Seramik, beyaz eşya Siemens, klima Mitsubishi Electric, pencere doğramaları Winsa, asansör Otis, çelik kapı Kale Çelik Kapı, iç kapılar Artella’dan tedarik edilirken, dış cephede ise Kalesinterflex tercih edildi.

3S Firuze Konakları Nerede

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsünün hemen yanında konumlanıyor. Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta olması; E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na ise sadece yürüme mesafesinde bulunmasıyla ulaşım kolaylığı sağlıyor.

3S Firuze Konakları Ulaşım Haritası

3S Firuze Konakları Satış Ofisi ve İletişim Bilgileri

SATIŞ OFİSİ

Üniversite Mah. Firuzköy Bulvarı No:22
Avcılar/İstanbul

Tel: 444 37 11
info@firuzekonakları.com.tr

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More