Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Toki’den İstanbul’da 750 TL Taksitle 3 Bin 500 Konut Geliyor!

Toki Başkanı Ergün Turan, İstanbul’da 3 sosyal konut projesini bu yaz satışa çıkaracaklarını söyledi. Projelerin Silivri ve Kayabaşı’nda olacağını belirten Turan, 3 bin 500 sosyal konut dar gelirli vatandaşla buluşacak dedi.

0 36

Toki İstanbul projelerinde yüzde 25 peşin, 120 ay vade imkanı sunulurken taksitlerin de ortalama 750 TL’den başlaması bekleniyor…

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul’da dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor. 2018’in ilk 4 ayında 21 bin konut satışı ile tamamladıklarına dikkat çeken Toki Başkanı Ergün Turan, bu konutlarının tamamının sosyal konut olduğunu söyledi.

2018’in yazında yeni sosyal konut projelerini de satışa çıkacaklarını belirten Toki Başkanı Ergün Turan, “En az 3 kez kurayla sosyal konut satışa çıkaracağız” dedi.

3 BİN 500 SOSYAL KONUT

Toki’nin İstanbul’daki sosyal konut projelerinin Silivri ve Kayabaşı’nda olacağını belirten Turan, “Yaklaşık 3 bin 500 konut alt gelir grubu vatandaşlarla buluşacak” diye konuştu.

İSTANBUL’DA 750 TL TAKSİTLE KONUT

Toki’nin İstanbul’da satışa çıkacak olan sosyal konut projelerinde yüzde 25 peşin 120 ay vade imkanı sunulurken, taksitlerin de ortalama 750 TL civarında olması bekleniyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.