Take a fresh look at your lifestyle.

A+ Live Ataşehir Fiyat Listesi

0 11

A+ Live Ataşehir projesi 111 ofis ve 11 ticari üniteden meydana geliyor. Projede ofislerin alanları 40 ile 366 metrekare arasında değişiyor.

<a href=A+ Live Ataşehir Fiyat Listesi" width="800" height="738" />

Toplam 111 adet ofis ve 11 adet ticari birimden meydana gelen A+ Live Ataşehir fiyatları metrekare bazında 8 bin TL’den başlıyor. Projenin tasarımı Çamoğlu Mimarlık imzası taşıyor.

28 farklı tipte oluşturulan ofisler isteğe göre tek veya 6 parça olarak kullanılabiliyor. Ferah bir ofis alanı oluşturulmak amacıyla projedeki tüm ofislerin tavan yüksekliği 3,80 metre olarak belirlenirken, ticari ünitelerin tavan yüksekliği ise 5.50 metre olarak tasarlandı.

E-5 ve TEM’e yakın mesafede konumlanan A+ Live Ataşehir projesi İstanbul Finans Merkezi’ne komşu ve metroya da yakın mesafede yer alıyor. Projede teslimlerin 2017 yılının ikinci yarısında yapılması planlanıyor.

 

İletişim Bilgileri

Adres :Barbaros Mahallesi Begonya Sokak No:7 Atasehir/İstanbul

Telefon :444 66 10

Web :http://aliveatasehir.com/

E-mail :info@aliveatasehir.com

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26