Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Academic Life ev alana araba veriyor

0 10

Academic Life projesinden 3+1 daire satın alan herkese Toyota Yaris hediye. Kocaeli – Umuttepe’de hayata geçirilen Academic Life projesi Seydanlar İnşaat imzasıyla inşa ediliyor. 15 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede yaşam başladı.

Academic Life ev alana araba veriyor

2016 yılına hızlı bir giriş yapan Academic Life, 3+1 daire alan herkese çekilişsiz, kurasız, hiçbir vergi ve harç bedeli ödetmeden araba hediye ediyor. Ev hediyesi olarak 2016 model Toyota Yaris veren Academic Life, Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’ne çıkan yol üzerinde konumlandırıldı.

İzmir şehir merkezine 3 kilometre mesafede bulunan siteden 3+1 ev sahibi olmanızla birlikte bir de arabaya kavuşuyorsunuz. 3+1 daireler 2 adet geniş balkon, 64 metrekare teras ile birlikte 225 metrekare brüt alana sahip.

Academic Life’ta 3+1 dairelerin fiyatları 330 bin TL’den başlıyor

Oturuma hazır durumdaki daireler kollektörlü kalorifer tesisatı, baumit dış cephe mantolaması sayesinde tasarruf sağlıyor. Academic Life’ta oturuma hazır 3+1 dairelerin fiyatı 330 bin TL’den, 1+1 dairelerin fiyatı ise 140 bin TL’den başlıyor.

Projede 2+1’lerin teslimleri 1 yıl sonra gerçekleştirilecek. 2+1 dairelerin fiyatları da 140 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.