Take a fresh look at your lifestyle.

Adam Kule'de en yeni kampanya

1

İstanbul Dragos’ta inşa ettiği Adam Kule’de ofislerin yüzde 66’sını satan DAP Yapı, mağazaları satışa çıkardı.

 

Lansmana özel avantajların devam ettiği Adam Kule’de bulunan 19 adet dükkan ve mağazaların yer aldığı özel çarşının satılına başlandı. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Adam Kule’de, 48 ay vade ve 0 faiz fırsatının sunulduğu kampanya ile home-ofis sahibi olma imkanı veriliyor.

Adam Kule'de en yeni kampanya

Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak Adam Kule’de peşinat tutarı 2016 yılında ödenirken 12 ay taksit imkanı DAP Yapı tarafından karşılanıyor. Yoğun ilgi gören 48 m2 ile 237 m2 arasında olan dükkan ve mağazaların satışa çıkarıldığı Adam Kule’nin 36 aylık teslim süresinden önce  2017 yılı sonun da teslim edilmesi öngörülüyor.

Adam Kule'de en yeni kampanya

Home-Otis, rezidans ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak ve bölgenin çehresini değiştirecek Adam Kule, ayrıcalıklı yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan ferah ortamı ve fonksiyonel yerleşim planıyla alışkanlıkların ötesinde bir yaşam vadediyor. DAP Yapı’nın özgün formata sahip konsept projelerinden olan Adam Kule, 295 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor.

Adam Kule'de en yeni kampanya

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz
  1. Ufuk Altıntaş diyor

    Zengin işi biz fakirlere ev yok 😀

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26