Take a fresh look at your lifestyle.

Ağaoğlu My New Work’ta 120 Ay Vade Yüzde 20 Peşinatla

0 15
Ağaoğlu My New Work projesi “Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye”  kampanyası  dahilinde projelerinde yeni ödeme seçenekleri belirledi. My New Work projesinde şimdiye kadar yüzde 55’lik dilimi satılmış durumda. Kampanya ile kalan bölümlerin de satılması hedefleniyor.

 

Ağaoğlu My New Work 0,7 Faiz 120 Ay vade Yüzde 20 Peşinat Detaylar

1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak “Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye” kampanyası kapsamında GYODER üyesi 39 proje geliştirici firma, projelerini 10 yıl vadeli ve aylık yüzde 0.7’lik bir kredi faizi ile tüketiciye sunacak. Ayrıca satılacak konutlar için peşinat yüzde 25 yerine yüzde 20 olacak.

Ağaoğlu İnşaat’ın hayata geçirdiği Ağaoğlu My New Work projesinde ofislerin yanı sıra çok kapsamlı bir eğlence merkezi de bulunuyor. Projenin yaklaşık 20 bin metrekare kiralanabilir alanı bulunuyor. 113 bin metrekare kapalı bulunan proje, 21 katlı tek blok halinde yükseliyor. Projedeki ilk dört kattaki ofislerin büyüklüğü 106 ile 172 metrekare arasında değişiyor.

İletişim Bilgileri
Adres :Barbaros Mah. Ihlamur Sok. Ataşehir/İstanbul
Telefon :444 6 777
Web :http://www.agaoglunewwork.com/
E-mail :info@agaoglu.com.tr

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More