Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun dijital ve sosyal medya ajansı great oldu!

0

Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun dijital ve sosyal medya ajansı great oldu!

İnşaat, gayrimenkul, enerji ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Ağaoğlu Şirketler Grubu, sosyal medya iletişimini great’e emanet etti. İstanbul, New York, Londra ve Dubai ofisleriyle global ölçekte kreatif çözümler sunan great, Ağaoğlu’na sosyal medya ve dijital iletişim konularında hizmet verecek.

“Burada harika şeyler olur” sloganıyla 2011 yılında kurulan great, bünyesinde bulunan tasarım, dijital, etkinlik ve sosyal medya departmanları ile müşterilerinin tanıtım ve pazarlama hedeflerine yönelik farkındalık yaratan fikirleri hayata geçiriyor.

Referansları arasında; ADM-GDZ Elektrik Dağıtım, Canon, Danone, Denizbank, Goodyear, Hoover, Hyundai, LC Waikiki, Lenovo, MDSap, Mercedes-Benz, Nutricia, Pera Palace, Rixos Otelleri, Unifree gibi küresel ve yerel markaların yer aldığı great, inşaat sektörünün lider firmalarından Ağaoğlu Şirketler Grubu’nu portföyüne kattı.

Mehmet Onur Güzel: “Yaptığımız işten bu kadar keyif almamızı sağlayan şey, müşterilerimize fikirlerimizi büyük bir keyifle anlatırken yüzlerinde gördüğümüz o heyecan…”

Yeni dönemde, Ağaoğlu Şirketler Grubu’na hizmet verecek olmanın heyecanını yaşadıklarını söyleyen Ajans Başkanı Mehmet Onur Güzel, sosyal medya kullanımının hayli yüksek olduğu ülkemizde, şirketlerin bu alanı kendi stratejileri ve hedef kitlelerinin beklentileri doğrultusunda doğru kurgulayıp yönetmesinin büyük öneme sahip bulunduğunu vurguladı. great olarak sadece sosyal medya yönetimi yapmakla kalmayıp, aynı zamanda sosyal medya üzerinden kampanyalar da oluşturduklarını belirten Güzel, “İstanbul, New York, Londra ve Dubai ofislerimizle global ölçekteki sektörel gelişmeleri ve yenilenen iletişim araçlarını yakından takip ederek, bunları müşterilerimizin işlerinde pratiğe döküyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne kadarki tüm başarılı referanslarımızda olduğu gibi, Ağaoğlu için de kendi sektöründe fark yaratacak yeniliklerin hazırlığı içerisindeyiz” dedi.

Geleneksel pazarlama ve reklam pratiklerinin yanında dijitaldeki ağırlığını artırarak yoluna devam eden great hakkında detaylı bilgi ve iletişim için www.great.agency adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın