Take a fresh look at your lifestyle.

Akıllı Evler Y Kuşağına Teknolojik Yaşam Sunuyor

Kuleli Evleri projeleri Y kuşağına akıllı ev sistemleri teknolojisi ile fonksiyonel bir yaşam alanı sunuyor. Yeni konut projelerinde özellikle trend haline gelen akıllı ev sistemleri hayatı kolaylaştıran teknolojik özellikleriyle gençlerin dijital isteklerini karşılıyor.

0 10

Akıllı Evler Y Kuşağına Teknolojik Yaşam Sunuyor. Konut Sektörünün Trendi Akıllı Ev Sistemleri Kuleli Evleri’nde

Yıldırım Yapı Grubu Kuleli Evleri projeleri Y kuşağına akıllı ev sistemleri teknolojisi ile fonksiyonel bir yaşam alanı sunuyor. Yeni konut projelerinde özellikle trend haline gelen akıllı ev sistemleri hayatı kolaylaştıran teknolojik özellikleriyle gençlerin dijital isteklerini karşılıyor.

Ev sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak projeler üreten Yıldırım Yapı Grubu özellikle yeni neslin yönlendirmesiyle konut sektöründe trend haline gelen akıllı ev sistemleriyle Y kuşağının ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Akıllı telefonlar, saatler, buzdolapları derken teknolojinin faydalarıyla birlikte bu sistem hayatları kolaylaştırıyor. Bir otomasyon kurulumu ile akıllı ev sisteminin oluşturulduğu konutlarda, projenin başlangıcında sistemin tanımlanması, sonradan eklenmesinden daha az masraflı oluyor. Akıllı ev sistemine uygun daireler inşa ederek kullanıcıdan sonradan eklenen sistem yükünü alan Kuleli Evleri, hayatın tam merkezinde tüm ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılayacak şekilde tasarlanıyor.

Tüm kontrol tablet veya telefonla

Kuleli Evleri Poyraz II projesinin akıllı ev sistemleri sayesinde ev sahipleri telefon veya tabletlerden lamba kontrolü, kombi açma kapama, klima kontrolü, hırsız alarmı, manyetik kontak, yangın alarmı, duman dedektörü, gaz alarmı, gaz vanası kontrolü, su vanası kontrolü ve elektrik kontrol gibi sistemlere uzaktan erişebiliyor. Akıllı güvenlik sistemi sayesinde konut sahipleri daire içerisinde değilken bile telefon veya tabletten perdeleri açabilir, buzdolabının derecesini ayarlayabilir, klimasını kontrol edebilir.

Türkiye’de henüz çok yaygınlaşmayan, sadece yeni konut projelerinde görülen akıllı ev sistemleri Avrupa ve Amerika’nın bazı bölgelerinde bu sistem zorunlu hale getirildi. Kontrol, enerji verimliliği, yaşam kalitesi, bütçe tasarrufu gibi konuları yönetme imkanı sağlayan akıllı ev sistemleri kullanıcıların hayatını kolaylaştırırken kaliteli bir yaşam sürme imkanı tanıyor.

Detaylı bilgi için: http://www.kulelievleri.com/

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26