Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

ALLSancak Projesi Geliyor

Allsancak Evleri 5 parseli üstüne toplam 78 bin 500 M² arsa alanı üstüne inşa edilecek. Projenin Mayıs 2021'de teslimlerinin gerçekleşmesi hedefleniyor.

0 30

Alsancak projesi İzmir’de alıcıları ile buluşuyor. Pekerler Group tarafınca İnşa edilecek olan Allsancak Evleri 5 parseli üstüne toplam 78 bin 500 M² arsa alanı üstüne inşa edilecek. Projenin Mayıs 2021’de teslimlerinin gerçekleşmesi hedefleniyor.

Allsancak  Fiyatlar ve Ödeme Planı

Allsancak Konutlarında ödeme planları şimdilik belli değil

İzmir’de markalı daireler yükselmeye devam ediyor. Emlak Konut GYO ve Pekerler Group çatısı altında çabalama sürdüren Pekintaş Yapı ile Burakcan İnşaat iş birliği ile hayata geçirilecek olan yeni projenin ismi Alsancak projesi oldu. 78 bin 500 M² alan üstüne 5 parseli kaplayacak şekilde hayata geçirilecek olan Alsancak projesi Tariş fabrikalarının yer almış olduğu arazi üstünde konumlanacak.

2.2 Milyar TL yatırım değerine haiz olacak olan Allsancak Evleri bölgede dikkatleri üstüne çekiyor. Mayıs 2021’de teslimlerinin gerçekleştirilmesi hedeflenen Allsancak projesinin tamamlanmasının ardından adından söz ettireceğe benziyor. Çalışmada bölgedeki en kapsamlı ev projesi öngörüsü ile yaşam bulacak.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.