Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Altunizade Konakları Fiyat Listesi

1 15

Altunizade Konakları  13 blokta 208 konuttan oluşuyor. Taşyapı ve Selçuk Ezca Grup şirketlerinden Selçuklu Turizm ve İnşaat A.Ş tarafından inşa edilen projede bloklar 5, 6 ve 7 katlı olarak tasarlandı. Altunizade Konakları Fiyat Listesi

30 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Altunizade Konakları projesinde 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+2 daireler yer alıyor. Dairelerin alanları 130 ile 450 metrekare arasında değişiyor.

Altunizade Konakları fiyatları metrekare bazında 5.000 ile 7000 dolar aralığında değişiyor. Krediye uygun olan projede konut çeşitli ödeme planı ve seçenekleri sunuluyor.

Altunizade Konakları Fiyat ListesiYüzde 83’ünü ise yeşil alanlardan oluşan Altunizade Konakları‘nın sosyal donatıları arasında açık ve kapalı otopark,  yeşil alan, 24 saat güvenlik, spor salonu, fitness salonu, yürüyüş alanları, yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzu gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor.

Altunizade Konakları lokasyon olarak Validebağ Korusunun yanında ve Boğaz Köprüsü’ne bir kaç dakikalık mesafede olması ile dikkat çekiyor.

Altunizade Konakları hemen teslim edilebilir olarak satışa sunuldu.

1 yorum
  1. banuergin diyor

    Proje fiyatları güncel mi?

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.