Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Anadolu Yakası Prestijli Projelerle Değerleniyor

0

Anadolu yakası
prestijli projelerle değerleniyor

Mandarins Gayrimenkul İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Özeçoğlu, Anadolu yakasında özellikle son yıllarda gerçekleştirilen projelerin bölgenin değerini artırdığını ve prestij kazandırdığını belirtiyor. Özeçoğlu, demografik yapının niteliği başta olmak üzere bölgeye olan nüfus hareketliliği ve iş merkezlerinin Anadolu yakasına kaymasının değer yükselişinde önemli rol oynadığını kaydediyor.

Mandarins Gayrimenkul İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Özeçoğlu, Anadolu yakasının Avrupa yakasından daha prestijli bir konuma yükseldiğini ifade ederek, bu gelişmeye paralel olarak yatırımların hızla Anadolu yakasına kaydığını belirtiyor. Anadolu yakasının değerlenmesinin arkasındaki en önemli faktörün demografik yapı olduğunu söyleyen Özeçoğlu, eğitim düzeyinin yüksekliğine paralel olarak bölgede daha refah bir yaşam olduğunu ifade ediyor.

Özeçoğlu, nüfus artışı, iş merkezlerinin Anadolu yakasına kayması, bölgenin daha güvenli olması ve ulaşım ağının daha yoğun olmasının da Anadolu yakasındaki değer artışında önemli rol oynadığını ve prestij kazandırdığını vurguluyor. Anadolu yakasında tamamında markalı konutların görüldüğünü belirten Özeçoğlu, ilçe bazında özellikle Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Tuzla, Sancaktepe, Ataşehir, Ümraniye ve Kadıköy’ün hızlı bir yükselişte olduğunu ve değer kazandığının altını çiziyor.

Kadıköy’ün 1,2 milyar TL’lik projesi
Anadolu yakasında birçok önemli projenin geliştirildiğini belirten Özeçoğlu, Tarihi Salı Pazarı’na komşu konumda, Acıbadem, Fikirtepe ve Hasanpaşa’nın kesişme noktasında yer alan The Mandarins Acıbadem’in bu projelerin başında geldiğini söylüyor. Projenin toplam yatırım değerinin 1 milyar 200 milyon TL olduğunu belirten Özeçoğlu, lokasyon avantajı sayesinde The Mandarins Acıbadem’in İstanbul’da yaşamı kolaylaştırdığını kaydediyor. Projenin metroya 5 dakika, metrobüse 3 dakikalık yürüyüş mesafesinde olduğunu, Avrasya Tüneli’nin çıkış noktasında yer aldığını söyleyen Özeçoğlu, Kadıköy Meydanı, Fenerbahçe, Kalamış, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Marmaray bağlantısının ise birkaç dakikalık mesafede bulunduğunu bilgisini veriyor.

MANDARİNS GAYRİMENKUL İNŞAAT – MANDARİNS GAYRİMENKUL İNŞAAT, yapı ve sanayi sektörlerinde uzun yılların deneyimine sahip Sinan ÖZEÇOĞLU ve Bülent SELİMOĞLU ortaklığında kuruldu. İnsan odaklı mimariyi temel alan MANDARİNS GAYRİMENKUL, değişen yaşam koşulları ve farklılaşan talepler doğrultusunda yaşam kalitesini artıran ve çevresine değer yaratan projeleri hayat geçirmeyi hedeflemektedir. Modern bir yaşam merkezinden beklenen tüm özellikleri eksiksiz hayata geçirirken detaylarda farklılaşan MANDARİNS GAYRİMENKUL, birinci sınıf malzeme, işçilik ve özgün mimari tasarımla yaşam konforunu ileriye taşımakta, çağdaş teknolojilerle doğru çözümler geliştirerek ev keyfini zirveye taşımaktadır. MANDARİNS GAYRİMENKUL, proje geliştirmeye özel lokasyon seçimiyle başlamakta, farklı yaşam tarzlarının tercih ettiği özellikleri bire bir hayata geçirmekte ve projenin her aşamasında detaylarda yaşam konforunu öne çıkarmaktadır. Proje tamamlandığında ise yaşam merkezinde hayatı her bakımdan kolaylaştıran özel hizmetlerle benzeri olmayan bir modeli kullanıma sunan MANDARİNS GAYRİMENKUL, inşaat sektörüne yenilikçi bir vizyon kazandırmaktadır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.