AND Pastel Turuncu Blok Satışa Çıkıyor

0

AND Pastel Projesinde AND Pastel Turuncu Blok Eylül ayı sonunda satışa çıkıyor.

AND Pastel’de Eylül ayı sonunda Turuncu Blok satışa çıkıyor.  Yeni blok için ön talepler toplanıyor. Eylül ayı boyunca aynı zamanda satıştaki daireler için birbirinden farklı avantajlı koşul ve kampanya bir arada sunuluyor.

AND Pastel’e gelenler pek çok avantajı aynı anda yakalıyor. AND Pastelliler’in en önemli avantajı daha evlerini satın alırken başlıyor. Projede sınırlı sayıda daire için 120 ay vade, %0,60 faiz oranı ve 3.076TL’den başlayan taksitler ile ev sahibi olma fırsatının yanı sıra %1 KDV avantajı sunuluyor.

Yeni blok için ön talep toplanmaya başladı

Farklı kimliklere sahip 7 farklı bloktan oluşan AND Pastel’de, 1+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklüklerde 1.200 konut bulunuyor. Eylül ayında lansmanı yapılacak yeni Turuncu Blok için ön talep toplanmaya da başladı.

“Komşunu Sen Seç”

“Komşunu Sen Seç” kampanyası ile daire sahipleri komşusunu, arkadaşını ya da yakınını AND Pastelli yaparak sevdikleri ile birlikte bir yaşam kurmanın avantajını yaşıyor. AND Pastel’liler yakınlarını ev sahibi yaparken aynı zamanda her bir ev sahibi yaptıkları yakınları için de sağlıktan, beyaz eşyaya, giyimden, aksesuara çeşitli hediyeler kazanıyor.

Kampanya şartlarına uygun olarak AND Pastellilere check-up hizmeti, yaz günlerini serinletecek buzdolabı ve klima, bir çok mağazada geçerli olacak giyim veya aksesuar çekleri gibi hediyelerden birini seçme fırsatı sunuluyor.

AND Pastel ve Komşuköy el ele

AND Pastel’e gelenlerin bir başka avantajı ise Komşuköy işbirliğinden yararlanmak oluyor. AND Pastel tarlalarında yetişen birbirinden sağlıklı ürünler, tarladan toplandığı gün en taze haliyle AND Pastel’deki ev sahipleriyle buluşuyor.

Bu iş birliği çerçevesinde Yeşil bloktan daire alan ev sahiplerine 2020 yılına kadar her ay Komşuköy’ün AND Tarlalarında yetişen doğal ürünler gönderiliyor. Ayrıca iş birliğini daha uzun soluklu hale getirebilmek için Komşuköy ile görüşmeler devam ediyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz