Anda Park Sultanbeyli

Anda Park Sultanbeyli projesi İYS Yapı garantisi ile inşa ediliyor. 140 daireden oluşacak Anda Park Sultanbeyli projesinde 19 tane de yer alıyor. 2+1 ve 3+1 konutlardan oluşacak

0

Anda Park Sultanbeyli projesi İYS Yapı garantisi ile inşa ediliyor. 140 daireden oluşacak Anda Park Sultanbeyli projesinde 19 tane de yer alıyor. 2+1 ve 3+1 konutlardan oluşacak. Anda Park Sultanbeyli projesi Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın konumda hayata geçiriliyor.

Anda Park Sultanbeyli fiyatlar ve şimdilik açıklanmadı

İYS Yapı tarafınca İstanbul’un gelişmekte olan bölgesi Sultanbeyli’de hayata geçirilecek projenin ismi Anda Park Sultanbeyli oldu. 3 bloktan meydana gelecek olan Anda Park Sultanbeyli projesi 140 konut kapasitesi ile alıcısının karşısına çıkıyor.

19 adette ticari alanın sergileceği Anda Park Sultanbeyli projesinde ev tipleri 2+1 ve 3+1 olarak planlandı. Sabiha Gökçen Havalimanı’na olan yakınlığı ile dikkat çeken Anda Park Sultanbeyli projesi konum özellikleri ile alaka görüyor. Çalışmaların bütün hızıyla devam etmekte olduğu Anda Park Sultanbeyli projesinde ayrıntılar şimdilik belli değil.

Telefon: 0 212 220 05 50
Web site: http://www.iysyapi.com/tr/
E-Mail: info@iysyapi.com

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz