Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Antplato’da Yaşam Başladı

Antplato’da kiralamalar tam gaz devam ediyor…

0

Ant Yapı’nın Basın Ekspres Yolu konumunda yer alan, doğa dostu olarak dizayn edilen, Türkiye’deki ilk çalışma alanı ofis projesi Antplato’da kiralamalar tam gaz devam ediyor…

Yurt dışında bugüne kadar birçok çalışma alanı ofis projesine imza atan Ant Yapı’nın teslimleri süren Türkiye’deki ilk çalışma alanı ofis projesi Antplato’da yaşam başladı. Ant Yapı’nın hayata geçirdiği profesyonel ekiplerce yönetilen projede sosyal tesisler de faaliyete başladı.

Modüler, konforlu ve “yeşil” ofisler

İstanbul’un “yeni cazibe merkezi” olarak değerlendirilen Basın Ekspres yolu üzerinde, toplam 35.000 metrekare inşaat alanında konumlanan Antplato; 10.000 m2 modern giydirme cam cephesi ile kesintisiz manzaraya ve aydınlık iç mekanlara sahip. Bunun yanında çalışma alanı ofis binasının teknolojik alt yapısını rezidans konforuyla buluşturuyor. Proje, 25 kattan ve 180 modüler birimden oluşuyor. Bu birimler, kişisel tercihlere göre ister çalışma alanı ofis ister “home office” olarak modüler ve esnek kat planlaması sayesinde 1032 m2‘ye kadar genişletilebiliyor.

Çevre dostu projelere imza atan Ant Yapı, Antplato’yu uluslararası alanda saygınlığı en yüksek yeşil bina çevresel etki değerlendirme metodolojilerinden, Amerika merkezli LEED kriterlerine uygun olarak ve Leed Gold adayı olarak tasarladı. Elektrikli ve hibrit araçların şarj edilebileceği özel alanlar sunan proje, “yeşil kiralama modeli” ile ofisin enerji tasarrufunu bireysel kullanıcıların kontrolüne vererek de sürdürülebilir bir yaşam ve çalışma alanı sağlıyor.

Ant Yapı’nın profesyonel ekipleri, istendiği takdirde çalışma alanı ofis dekorasyonları ve yatırımcılar için kiralama hizmetleri desteği sunuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.