Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Aslandağ Group Geleneksel İftar Davetiyle Sektörle Buluştu

0

Yaklaşık 30 yıldır mutfak, banyo ve kapı sektöründe öncü gücü Aslandağ Group, 19 Haziran Çarşamba günü Cevahir Hotel İstanbul Asia Maltepe’de sektörün önde gelen isimleri, iş ortakları ve Aslandağ çalışanları için geleneksel iftar yemeğini düzenledi.  

Markalı konut ve kentsel dönüşüm projelerine sunduğu kapı, mutfak ve banyo çözümleriyle adından söz ettiren Aslandağ Group, 19 Haziran Pazartesi günü Cevahir Hotel İstanbul Asia Maltepe’de iftar daveti verdi.

İçişleri Eski Bakanı Murat Başesgioğlu, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Umur, Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, İBB Başkan Danışmanı Ebubekir Taşyürek, Kastamonu Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Ayhan Arslan’ın da hazır bulunduğu, 700’e yakın kişinin katılım gösterdiği iftar davetinde Aslandağ Group’un çözüm ortakları, sektörün önde gelen isimleri ve Aslandağ çalışanları bir araya geldi.

İftarda konuşma yapan Aslandağ Group Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Aslandağ, bünyelerindeki markalar ve yeni dönem çalışmaları hakkında bilgi de verdi. Aslandağ, “Öncelikle birlik ve beraberliğin daha da anlam kazandığı ramazan ayında, iftar davetimize gösterdiğiniz yoğun katılımdan dolayı Aslandağ ailesi olarak sizlere çok teşekkür ederiz.

Bundan 60 yıl öncesinde memleketimiz Kastamonu’da, ahşap ev ustalığı yapan babamız Sadettin Aslandağ, en iyi ağacı seçip, en iyi işçiliği yaparak bir evi temelinden çatısına kadar ahşaptan ve tamamı el işçiliğiyle mükemmel bir şekilde yapıyordu.

Bugün ise biz, bugünün şartlarına uygun olarak en yeni teknoloji ve endüstriyel üretim sistemleriyle baba mesleğimizi devam ettiriyoruz. En önemlisi de işimizi, ilk günkü heyecanla baba mirası olan iş ahlakı ve sevgisiyle yapıyoruz.” diyerek sözlerine, Aslandağ Group’un çalışmalarıyla devam etti.

Aslandağ, “Grubumuz bünyesinde, kendi üretimimiz Artella Ahşap Kapı Sistemleri, kasa-pervaz sistemleri üretim ve satışını yaptığımız Compodoor, dış ticarette Avrupa menşeili nitelikli kapı aksesuarlarını ithal edip satışını gerçekleştirdiğimiz Leono, İtalya’nın mutfak devi Pedini Mutfak ve yine İtalya’nın ünlü çelik kapı markası Okey Porte bulunmaktadır. Bununla birlikte, 2009 yılında sektördeki bilgi birikimimizi kendi konut projelerimize yansıtmak istedik ve STCA Gayrimenkul’ü kurduk.

İlk konut projemiz; 2015 yılında Kartal Atalar’da geliştirdiğimiz Yuvam Kartal’dı. Şu anda da Kartallife-Atalar projemizle ses getiriyoruz. Yine mart ayında yeni mutfak markamız Tresette Mutfak ile lüks mutfak pazarına yeni bir soluk getirdik ve tasarımlarımızla büyük beğeni topladık. Bu başarılarımızda bizi destekleyen, maddi-manevi yalnız bırakmayan ve her zaman yanımızda olan siz değerli dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın