Take a fresh look at your lifestyle.

Asmalı Bahçe Şehir’de 36 Ay Vade Farksız Kampanya

Dekar Gayrimenkul’un Demiröz grup ortaklığı ile inşa ettiği ve bugüne kadar hayata geçirdiği en büyük bahçeli konut projesi “Asmalı Bahçe Şehir”de, 36 ay sıfır faiz kampanyası başladı.

0 38

Bahçeli bir ev sahibi olmayı hayalden gerçeğe dönüştüren Asmalı Bahçe Şehir, Bahçeşehir’de, 91 bin M² büyüklüğünde bir arazide, 600 milyon TL yatırım ile inşa ediliyor. Çalışmada 499 tane daire ve 48 tane ticari ünite yer alıyor.

Çalışmada yer edinen 499 dairenin 443 adedi bahçeli ev, 56 adedi ise 1 apartman bloğunda bulunan apartman daireleri olacak. Asmalı Bahçe Şehir, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle brüt 93 m²’den 214 m²’ye kadar alternatifli dubleks ve tek kattan oluşan konutların olduğu az kattan oluşan binalar ile birbirinden değişik alternatifler sunuyor.

Projenin ilk etap teslimlerinin Temmuz 2018’de, tamamının ise 2020’de teslim edilmesi düşünülüyor. Asmalı Bahçe Şehir’deki bahçeli konutların de, 30 m² ile 300 m² içinde değişen bahçeleri bulunuyor.

Dekar, benzersiz projede yer almak isteyenler için 36 ay sıfır faiz kampanyası başlattı. Ek olarak dileyenler; anlaşmalı Halkbank, Türkiye İş bankası ve Yapı Kredi Bankası üstünden 10 sene, % 0.99 faizle taksit imkanıyla arzu ettikleri bahçeli eve haiz olabiliyor.

 

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More