Take a fresh look at your lifestyle.

Ataköy Sahilinin Seyir Terası Satışta “Yalı Ataköy”

0 22

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) güvencesiyle Ataköy’ün en değerli noktasında, Özyazıcı İnşaat – Karadeniz Örme Proje Ortaklığıyla hayata geçirilen Yalı Ataköy’ün satışları devam ediyor. Projenin apart üniteleri 1.276.000.- TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Ataköy Sahilinin Seyir Terası Satışta “<a href=Yalı Ataköy”" width="800" height="473" />İstanbul’un en elit ve gözde bölgelerinden Ataköy sahilinde hayata geçirilen Yalı Ataköy’ün apart üniteleri hemen teslim olarak satışları devam ediyor.

Ataköy Sahilinin Seyir Terası Satışta “<a href=Yalı Ataköy”" width="800" height="533" />Ataköy sahilinin en değerli noktasında konumlandırılan projede lüks detaylara sahip apart üniteler 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 seçeneklerine sahip.

Ataköy Sahilinin Seyir Terası Satışta “<a href=Yalı Ataköy”" width="800" height="459" />Özyazıcı İnşaat – Karadeniz Örme Proje Ortaklığı tarafından inşa edilen Yalı Ataköy ‘de 512 apart ünite 64 ofis ve cadde üzerinde 7 dükkan yer alıyor. ,

 

72.849 metrekare arsa üzerinde yükselen Yalı Ataköy, sahile sıfır konumu ve kesintisiz deniz manzarasıyla benzersiz bir yaşam alanı sunuyor.

Ataköy Sahilinin Seyir Terası Satışta “<a href=Yalı Ataköy”" width="800" height="464" />Mimarisinde Alpar Mimarlık’ın imzası bulunan proje, estetik ve modern çizgileriyle de öne çıkıyor.

 

Projenin yeşil alanlarında asırlık ağaçlar yer alıyor.

 

DÜKKANLARA YOĞUN İLGİ

 

Yalı Ataköy’ün geçtiğimiz haftalarda açık artırma usulüyle satışa sunulan dükkanları yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.

 

Yüksek yatırım potansiyeline sahip proje, Ataköy sahil yolunun bitişiğinde, E5 Otoyolu’na 2 km ve Atatürk Havalimanı’na 4 km mesafede bulunuyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More