Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Ataşehir’de yükselen Vogue Business Center’a ilgi büyük oldu!

0 45

İstanbul’da iş yaşamının kalbinin attığı Ataşehir’de, metro ve otobüs durakları gibi toplu taşıma merkezlerine yakın bir noktada, 1. ve 2. köprü bağlantı yolu üzerinde yer alan Vogue Business Center’a ilgi büyük oldu.  Yüzde 70’i tamamlanan ve Aralık 2016’da teslimlerin yapılması planan projenin yüzde 50’si 10 gün gibi kısa bir sürede satıldı.


Vogue Business Center’ın Genel Koordinatörü İlker Kaan Özcan, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu;

Vogue Business Center Projesi tüm Ataşehir bölgesinde bir ilki gerçekleştirdi. Satışta ‘Entegre Emlak Ofisleri’ dönemini başlattık ve 10 günde yüzde 50 satış oranına ulaştık. Daha önce böyle bir satış sistemi uygulanmamıştı.

Ataşehir’de yükselen Vogue Business Center’a ilgi büyük oldu!İyi bir entegrasyonla Anadolu Yakası’nın tüm emlak ofislerini ağırladık ve birlikte kazanalım dedik. Projemize çok inanmamıza rağmen bizi bile şaşırtan, çok yüksek bir satış grafiği yakaladık. Biz, Ataşehir’de olmayanı ürettik. Bu bölgede her yerde konut olmasına rağmen ofis açığı bulunuyor. Bizden ofis alan şirketler A+ firmalar. Nihayet istediğimiz metrekarelerde ofis bulduk ve kiradan kurtulduk diyorlar. Sonuçta doğru proje ile doğru satış sistemini birleştirerek bu başarıyı elde ettik.” 

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.