Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Atiye Residence Kağıthane konumu ile öne çıkıyor

0 10

Atiye Residence Kağıthane projesinde metrekare fiyatları ortalama 5.500 TL’den başlarken, Atiye Residence Kağıthane fiyatları 550 bin TL ile 600 bin TL arasında değişiyor.

Atiye Residence Kağıthane konumu ile öne çıkıyor

Atiye Residence projesi, HAS – DBN Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Kağıthane’de hayata geçiriliyor. Proje adını Kâğıthane Kaymakamlığı olarak kullanılan Atiye Sultan Sarayı’ndan alıyor. Atiye Residence projesi, her biri 2+1 tipinde 102 metrekare bürüt alana sahip 108 daireden oluşacak.

Atiye Residence Kağıthane konumu ile öne çıkıyor

Atiye Residence Kağıthane Fiyatlar ve Ödeme seçenekleri

Atiye Residence fiyatları, 550.000 ile 600.000 TL arasında değişecek. Projede konut alıcılarına çeşitli ödeme planı ve seçenekleri sunuluyor. Ayrıca projede anlaşmalı bankalardan konut kredisi kullanma imkanı da bulunuyor.

Atiye Residence Kağıthane konumu ile öne çıkıyor

Atiye Residence merkezi konumuyla dikkat çekiyor.

Atiye Residence, konumu itibari ile Levent’e 5 dakika, Maslak’a 7 dakika, Çağlayan’a 5 dakika, Şişli’ye 8 dakika mesafede olmasının yanı sıra TEM Otoyolu ile E-5 Karayolu’na olan yakınlığı ve metro dahil toplu ulaşım araçlarının çeşitliliğiyle de ulaşım açısından birçok avantaj sağlıyor.

Atiye Residence teslim tarihi Aralık 2017 olarak planlanıyor.

17 katlı tek blokta 108 konuttan meydana gelen Atiye Residence  projesi 3 bin 450 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Projedeki dairelerin tamamı 2 oda 1 salon daire tipinde. Brüt 102 metrekare olan dairelerin balkonsuz net alanı 65,67 metrekare, balkon dahil net alanı ise 71,87 metrekare olarak belirlendi. Proje, Levent’e 5 dakika, Maslak’a 10 dakika, Kağıthane ofis bölgesine ve Axis AVM’ye yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Atiye Residence Kağıthane konumu ile öne çıkıyor

İletişim Bilgileri

Adres :Merkez Mah. Günay Sokak No:2 Euroflora AVM yanı Kağıthane/İstanbul

Telefon :0543 880 97 57

Web :http://atiyeresidence.com/

E-mail :info@atiyeresidence.com

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.