Listeleri Karşılaştır

Aven 322 Projesi Geliyor

Aven 322 Projesi Geliyor

2 bloktan oluşan Aven 322 Adana projesinde 105 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Aven 322 projesi 17 katlı olarak tasarlandı.

Aven Yapı tarafından inşa edilen Aven 322 projesi Adana’nı Çukurova ilçesinde hayata geçiriliyor.

Aven 322 Adana projesinin fiyat listesi ve ödeme planı henüz netleşmedi. Projedeki detayların önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanan Aven 322 projesi Toros Mevkiinde konumlanıyor. Proje Kenan Evren Bulvarına yakın mesafede yer alıyor.

Tamamı 3+1 konutlardan oluşan Aven 322 Adana projesi yüksek katlı olmasıyla dikkat çekiyor. Projede seyir terasları yer alıyor. Blokların çatı katlarında yer alacak teraslar ile site sakinleri panoramik şehir manzarasını izleyebiliyor.

Aven 322 Çukurova projesinin sosyal olanakları arasında güvenlik, otopark, çocuk oyun alanları, süs havuzu, spor salonu, yürüyüş alanları yer alıyor.

Aven 322 projesinde ebevyn banyosu ve ebevyn giyinme odası bulunuyor. Proje deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Hemen Teslim Elite Concept’te 36 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

Şua İnşaat, Elite Concept’te kişiye özel ödeme planı da uyguluyor Şua İnşaat,...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

İnsay Yapı’dan gurbetçilere özel yeni yıl kampanyası

İnsay Yapı Pendik’te yer alan 'Ondörtüç Pendik' projesini 'Evim Türkiye Fuarı'na taşıyarak gurbetçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Projeyi özel yeni yıl kampanyasıyla satacak olan İnsay Yapı, 1+1 daireleri 285 bin TL'den başlayan fiyatlarla sunacak.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

3S Firuze Konakları’nda 0.98 kredi oranı ile ev sahibi olma fırsatı!

Kaliteli ve seçkin bir yaşamın kapılarını Eylül 2018’de ardına kadar açan 3S Firuze Konakları’nda ev sahibi olmak isteyenler için cazip kredi faiz oranları devam ediyor.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.