‘’Avrupa Konutları Yamanevler’’ Satışa Çıktı

Artaş İnşaat Avrupa Konutları Markasıyla Anadolu Yakası’na İmzasını Atıyor

6

ARTAŞ İNŞAAT AVRUPA KONUTLARI MARKASIYLA ANADOLU YAKASI’NA İMZASINI ATIYOR
 ‘’AVRUPA KONUTLARI YAMANEVLER’’

Avrupa Konutları markasıyla inşaat sektörünün en güvenilir firmaları arasında öne çıkan Artaş İnşaat, 1.2 milyar TL’lik yatırımla İstanbul Anadolu Yakası’na Avrupa Konutları markasının ayrıcalıklarını taşıyor. Firma, 11 Eylül Dubai Cityscape Fuarı’nda gerçekleştireceği lansman öncesinde Avrupa Konutları Yamanevler projesinde avantajlı fiyatlarla ön satış dönemini başlattı.

İnşaat sektöründeki 40. yılında Avrupa Konutları markasını İstanbul’un Anadolu Yakası’na da taşıyan Artaş İnşaat, Ümraniye Yamanevler’de 11 blokta 1.672 konut, 2 ofis bloğu ve 38 ticari ünitenin yer alacağı dev bir projeye imzasını atıyor.

- Advertisement -

DUBAI LANSMANI ÖNCESİNDE SINIRLI SAYIDAKİ DAİREDE FİYAT AVANTAJI SUNUYOR

İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı değer kazanan bölgelerinden Ümraniye’de yükselen Avrupa Konutları Yamanevler, Eylül ayında düzenlenecek Dubai lansmanı öncesinde 484.000 TL’den başlayan fiyatlarla ön satışa sunuldu. Proje ayrıca bölgedeki sanayi alanının dönüşümüyle birlikte yüzde 1 KDV avantajına da sahip.

Geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Avrupa Konutları Yamanevler’de dairelerin büyüklükleri  75 metrekare ile 248 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Avrupa Konutları Yamanevler’de; yüzme havuzları, koşu parkuru, fitness merkezi, tenis kortları, basketbol sahaları, mini futbol sahası, çok amaçlı saha gibi donatıların yanı sıra 9 bin metrekarelik yansıma havuzları ile geniş peyzaj alanlarına yer veriliyor.

“YAMANEVLER” METRO DURAĞI VE ALIŞVERİŞ MEYDANIYLA YENİ MERKEZ OLUYOR

472 bin metrekare inşaat alanına sahip Avrupa Konutları Yamanevler; Ümraniye’nin en hareketli noktası Alemdağ Caddesi’nde, AVM’ler, hastaneler ve üniversite kampüsleriyle çevrili bir bölgede yer alıyor.

1.2 milyar TL’lik dev yatırımla bölgenin en hareketli noktasını oluşturacak proje; 2 ofis bloğu ve 38 ticari ünitesiyle bölgenin yeni merkezi olarak konumlanıyor.

Ay sonunda hizmete girmesi planlanan Yamanevler ve Çakmak Metro duraklarının ortasında yükselen Avrupa Konutları Yamanevler; TEM Otoyolu’na 1 km, E – 5 Otoyolu’na 7 km, Ataşehir Finans Merkezi’ne ise 5 km mesafede bulunuyor.

Mimarisinde SPDO Mimarlık – Sabri Paşayiğit’in imzası bulunan projede inşa çalışmaları hızla devam ediyor.

 

[iphorm id=”7″ name=”Avrupa Konutları Yamanevler”]

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin
 1. ilhan ÇAMKARA diyor

  Avrupa Konutları Yamanevler projesi için dileyen banka kredisi de kullanabiliyor. Firma 36 Ay faizsiz kendi bünyesinde ödeme planı sunuyor. Dileyen banka ile de kredi anlaşması yapabiliyor.

 2. Aynur Bıçakçı diyor

  Avrupa Konutları Yamanevler örnek dairesi hazır mı? Avrupa Konutları Yamanevler 1+1 örnek daireler kaç metrekare acaba? 75 metrekare denilen dairenin neti kaç metrekare?

  1. ilhan ÇAMKARA diyor

   Bildiğimiz kadarıyla hazır değil fakat çok kısa süre içinde hazırlanır. Satış ofisi içinde olacağı için çabuk yapılır

 3. Kamil Köse diyor

  Avrupa Konutları Yamanevler teslim tarihi nedir acaba? 36 Ay standart konutlar için bildiğimiz kadarıyla. Avrupa Konutları Yamanevler çok büyük olduğu için süre uzar mı? Etap Etap mı olacak?

  1. ilhan ÇAMKARA diyor

   36 Ay süresi kanunen tanınan süre, Artaş İnşaat genelde daha kısa içinde teslim ediyor. Bugün yapılan lanman da da bunu belirttiler

 4. Saliha Çamlıbel diyor

  Avrupa Konutları Yamanevler fiyatlar ve ödeme seçenekleri arasında 120 ay vade var mı? Yoksa sadece 36 Ay 0 Faiz mi?

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz