Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Avrupark Bahçekent Aralık Fiyatları

0 48

Avrupa Bahçekent fiyatları ve kampanyaları yenilendi. Avrupa Bahçekent evlerinde yeni başlayan biz bize kampanyası ile, yüzde 25 peşinatı verdiğinizde dairenin kalanına 36 ay 0 faiz fırsatıyla sahip olacaksınız.

Avrupark Bahçekent Fiyat listesi ve ödeme seçenekleri

“Biz bize ödeme planı” kapsamında 1+1 daireler 220 bin liradan, 2+1 daireler 305 bin liradan, 3+1 daireler 380 bin liradan, 4+1 dairelerse 458 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Konut kredisi faiz oranlarının yüzde 1.20 civarında olduğu bir dönemde sıfır faizle ev sahibi olma fırsatı bulacağınız projede “Ev almak isteyen herkese şirket bünyesinde finans kolaylığı sağlanıyor.

 

Avrupark Bahçekent’te 1.394 konut ve 86 ticari birimden oluşuyor. “Projede 1+1’den 4+1’e dört farklı tipte daire bulunuyor.

Avrupark Örnek Daire Görüntüleri

[easingslider id=”8004″]

Avrupark Bahçekent Sosyal Olanaklar

Projede açık-kapalı çocuk ve yetişkin havuzları, bay-bayan sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness, pilates salonları, masa tenisi, çocuk parkı, tenis kortu, futbol sahası, yürüyüş, koşu ve bisiklet yolları bulunuyor. Avrupark Bahçekent tamamı kapalı otoparkları ve zengin peyzajı ile dikkat çekiyor.

Avrupark proje görselleri

Avrupark Bahçekent TEM Otoyolu üzerinde

Bahçekent’te inşa edilen Avrupark Bahçekent, kolay ulaşımıyla ön plana çıkıyor. TEM Otoyolu ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alan Avrupark Bahçekent’te yaşayanlar, şehir içi trafiğine takılmadan en hızlı şekilde evlerine ulaşmanın mutluluğunu yaşayacak. Bahçeşehir’e ve Akbatı AVM’ye 5 dakika mesafede yer alan proje, Silivri banliyö tren hattına, Kanal İstanbul, metro, üçüncü köprü bağlantı yolu ve üçüncü havalimanına yakın konumda bulunuyor.

Avrupark Bahçekent Vaziyet Planı

Avrupark Bahçekent İletişim Bilgileri
Adres :Bahçekent Emlak Konutları yanı Başakşehir/İstanbul
Telefon :0212 607 27 42
Web :http://www.avrupark.com/
E-mail :bilgi@avrupark.com

ilhan ÇAMKARA

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.