Take a fresh look at your lifestyle.

Axis İstanbul’da puanlar hediyeye dönüşüyor!

AXIS İstanbul Hediye Dükkanı’nda kampanya yıl sonuna kadar uzatıldı!

0 27

Kampanyaları ile ziyaretçilerine avantajlı alışveriş fırsatı sunan Axis İstanbul, Hediye Dükkanı’yla da kazandırmaya devam ediyor.

Ziyaretçiler, yaptıkları her alışveriş için Axis İstanbul Kartlarına puan toplayarak Hediye Dükkanı’ndan diledikleri hediyenin sahibi oluyor. 19 Ağustos’tan bu yana çeşit çeşit hediye dağıtan ve geçtiğimiz Pazar günü de bininci hediyeyi veren Hediye Dükkanı’nda kampanya, yoğun istek üzerine 31 Aralık’a kadar sürecek.

Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM, kolay ulaşılabilir konumunun yanı sıra yıl boyunca süren kampanyalarıyla da cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Ziyaretçiler, Axis İstanbul’daki mağazalardan yaptıkları alışverişlerden puan kazanarak, Axis İstanbul Kart’ta bu puanları biriktiriyor. Ziyaretçiler, daha sonra kazandıkları puanlar ile Hediye Dükkanı’ndan diledikleri hediyenin sahibi oluyor.

Axis İstanbul Hediye Dükkanı’nda buzdolabından televizyona, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, mikro dalga fırın gibi dayanıklı tüketim ürünlerine, ev tekstilinden çocuk oyunlarına, mutfak araçlarından seyahat setlerine kadar onlarca hediye bulunuyor. Kampanyaya katılan Axis İstanbul Kart sahipleri, her 1 TL’lik harcama için 1 puan kazanıyor.

19 Ağustos’tan bu yana misafirlerini gülen yüzlerle uğurlayan Axis İstanbul Hediye Dükkanı’nda, geçtiğimiz Pazar günü bininci hediye sahibiyle buluşurken, heyecan 31 Aralık’a kadar sürecek.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More