Aydos Country’de 320 bin TL’ye ev sahibi olun!

Aydos Country projesi, Sinpaş GYO’nun Sancaktepe’de 60 milyon 200 bin TL’ye satın aldığı arsa üzerinde yaşama geçiriliyor. ‘Anadolu Yakası’nın en doğal projesi’ sloganı ile yola çıkan proje, Aydos Ormanı ve göle komşu.

41. yılını kutlayan Sinpaş GYO tarafında Aydos Country projesi için sonbahar kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında 10 bin Tl peşinat ve 2 bin TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün.

50.000 metrekare arsa üzerinde inşa edilen Aydos Country’de 914 konut yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçeneklerinin bulunduğu projede dairele büyüklükleri 69 ile 209 metrekare arasında değiliyor. Aydos Country’deki daire fiyatları ise 320 bin 721 TL ile 1 milyon 332 bin TL arasında değişiyor.

Sinpaş GYO ödeme planı ;

10.000 TL peşinat

  1. ara ödeme: 8 ay sonra / %15
  2. ara ödeme: 17 ay sonra / %15
  3. ara ödeme : 29 ay sonra

30 ay vade farksız aylık ödeme

Sabiha Gökçen Havalimanı’na, İstanbul Finans Merkezi’ne ve yeni açılacak 4.300 yataklı dünyanın en büyük hastanelerinden biri olacak Avrupa Hastanesi’ne da çok yakın konumda yer alan Aydos Country projesinin teslim tarihi olarak Mayıs 2017 planlanıyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

  1. Orhan diyor

    çok iyiymiş

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26