Ayet Uçuş Okulu Selenium Retro’da

Türkiye’nin En Büyük Uçuş Okulu AYJET, Eğitimlerine Selenium Retro’da Devam Edecek

0

- Advertisement -

Türkiye’nin En Büyük Uçuş Okulu AYJET, Eğitimlerine Selenium Retro’da Devam Edecek

Dünyanın sayılı uçuş eğitimi okullarından AYJET, Aşçıoğlu’nun İstanbul Ataköy’de yaşamın başladığı projesi Selenium Retro’yu tercih etti. Toplam 1400 metrekare büyüklüğünde ofis satın alan AYJET Uçuş Okulu, Haziran ayı itibarıyla Selenium Retro çatısı altında faaliyetlerini sürdürecek.

Gayrimenkul sektöründe 50 yılı aşkın deneyimin adresi Aşçıoğlu’nun Ataköy’de yaşamın başladığı projesi Selenium Retro’nun yeni sakini, dünyanın sayılı uçuş eğitimi okullarından AYJET Uçuş Okulu oldu.

Aşçıoğlu ve AYJET Uçuş Okulu arasındaki ön protokole ilişkin imza töreni, Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aşçıoğlu ve AYJET Uçuş Okulu Genel Müdürü Celal Cingöz arasında gerçekleştirildi. AYJET Uçuş Okulu, Selenium Retro’nun ticari alanlarından toplam 1400 metrekare büyüklüğünde bir alan satın aldı.

Cenk Aşçıoğlu: “AYJET’in Selenium Retro’yu tercih etmesinden mutluyuz”

Anlaşmayı değerlendiren Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aşçıoğlu, İstanbul’un uzun yıllardır havayolları ile özdeşleşen bölgesi Ataköy’de yükselerek kapılarını açan projeleri Selenium Retro’nun AYJET Uçuş Okulu gibi Türkiye’nin lider ve dünyanın sayılı uçuş eğitim kurumu tarafından tercih edilmesinden gurur duyduklarını dile getirdi.

Celal Cingöz: “Eğitim faaliyetlerimize en uygun ortamı Selenium Retro’da bulduk”

AYJET Uçuş Okulu Genel Müdürü Celal Cingöz de yaptığı değerlendirmede; “AYJET Ailesi olarak eğitim faaliyetlerimize uygun ortam ve personelimizle öğrencilerimizin kendilerini iyi hissedebilecekleri bir tesis arayışımıza dair en uygun şartları sağlayan Selenium Retro projesini tercih ettik. Ulaşımı kolay bir lokasyonda, böyle prestijli bir projede faaliyet sürdürecek olmamız şimdiden bizleri mutlu ediyor” diye konuştu.

Toplam iki blok halinde 396 birimden oluşan Selenium Retro, İstanbul’un en prestijli yerleşim yerlerinden biri olan Ataköy’de konumlanıyor. D100 Karayolu’nun hemen yanı başında bulunan Selenium Retro, açık ve kapalı olmak üzere toplam 2 bin metrekarelik sosyal tesis alanının yanı sıra cafe & bistro mekânları ile öne çıkıyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26