Listeleri Karşılaştır

Aypark Residence cuma günü satışta

Katal İnşaat projesi olan Aypark Residence, İzmir – Karşıyaka’da hayata geçiriliyor. 30 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Aypark Residence, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşuyor.

Aypark Residence cuma günü satışta

6 Şubat’ta satışa çıkacağı açıklanan Aypark Residence, akıllı ev sistemi, concierge hizmetleri, yeşil alanları, yüzme havuzları, spor merkezi, kreş ve çok daha fazlasıyla dikkat çekiyor.

Aypark Residence’ta yüzde 50’si şimdi, yüzde 50’si teslimde

Aypark Residence’ın örnek dairesi hazırlandı. Yüzde 50 peşin ödediğiniz takdirde geri kalan yüzde 50’lik miktarı teslimde ödeme imkanı veriliyor. Aypark Residence’ta teslimler yıl sonunda gerçekleştirilecek.

İki blok halinde yükselen projenin, 20 katlı bloğunda 38 adet 2+1, 76 adet 3+1 olmak üzere toplam 114 konut, 18 katlı bloğunda ise 34 adet 2+1 ve 69 adet 3+1 olmak üzere toplam 103 konut yer alıyor. 2+1 dairelerin alanları 115 metrekare ile 136 metrekare, 3+1 dairelerin alanları ise 173 metrekare ile 197 metrekare arasında değişiyor.

Dairelerde ocak, fırın, aspiratör, mikrodalga ve bulaşık makinesi bulunuyor. Her daire için otopark alanının bulunduğu Aypark Residence’ta daireler arasında görüşme yapılabilen intercom sistemi, güvenlik ile görüntülü intercom sistemi, açık yüzme havuzu, ısı ve ses yalıtımlı duvarlar mevcut.

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Hemen Teslim Elite Concept’te 36 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

Şua İnşaat, Elite Concept’te kişiye özel ödeme planı da uyguluyor Şua İnşaat,...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

İnsay Yapı’dan gurbetçilere özel yeni yıl kampanyası

İnsay Yapı Pendik’te yer alan 'Ondörtüç Pendik' projesini 'Evim Türkiye Fuarı'na taşıyarak gurbetçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Projeyi özel yeni yıl kampanyasıyla satacak olan İnsay Yapı, 1+1 daireleri 285 bin TL'den başlayan fiyatlarla sunacak.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

3S Firuze Konakları’nda 0.98 kredi oranı ile ev sahibi olma fırsatı!

Kaliteli ve seçkin bir yaşamın kapılarını Eylül 2018’de ardına kadar açan 3S Firuze Konakları’nda ev sahibi olmak isteyenler için cazip kredi faiz oranları devam ediyor.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Bir düşünce & ldquo;$ s & rdquo;

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.