Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Babacan Port Royal yüksek faiz ve dolara inat bankasız,kefilsiz konut sahibi yapıyor

Babacan Holding’ten yüksek faiz ve dolara inat “Türkiye için kazanç vakti” kampanyasına dev destek! BABACAN HOLDİNG, YATIRIMCILARI BANKASIZ, KEFİLSİZ VE SENETLE EV SAHİBİ YAPACAK

0 23

Babacan Port Royal Proje Açıklaması ve Genel Özellikler

Güvenilir ve kaliteli konut projeleriyle sektörde her zaman ilklerin öncüsü olan Babacan Holding, ‘’Türkiye için kazanç vakti’’ kampanyasına verdiği destekle sektördeki lider duruşunu pekiştiriyor. Yatırımcıların markajına aldığı Babacan Premium ve Babacan Port Royal projeleriyle kampanyaya katılan Babacan Holding, konut alıcılarına% 10 peşinat ve 0,98 faizle 120 aya kadar vade seçeneğinin yanı sıra bankasız, kefilsiz ve senetle konut satın alma fırsatı sunuyor

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün yeniden canlandırılmasına yönelik atılan adımları her koşulda destekleyerek sektörde örnekle gösterilen Babacan Holding, ‘’Türkiye için kazanç vakti’’ kampanyasını sektördeki lider yaklaşımıyla bir adım daha öteye taşıdı. Babacan Holding kampanya kapsamında, yatırımcıları bankasız, kefilsiz ve senetle ev sahibi yapacak.

Babacan Port Royal Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

Gayrimenkul sektöründeki en uygun ödeme koşullarının her zaman öncüsü olan Babacan Holding, İstanbul Avrupa Yakası’nın en değerli lokasyonlarında yer alan Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerindeki dairelerini yüzde 10 peşin, 120 aya 0,98 vade ile satışa sundu.

Mehmet Babacan:

“Banka ve kefil yok, senetle satıyoruz”

Babacan Holding olarak hükumetin ve sektör birliklerinin ulusal kampanyalarına her zaman destek verdiklerini söyleyen Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, Türkiye’de ses getirecek yepyeni bir kampanyayı başlattıklarını açıkladı. Babacan konuya ilişkin şunları söyledi:

’’Başlatılan Ulusal Kampanya’nın ardından giderek artışa geçen faiz oranları ve döviz kuru karşısında yatırımcılarımızın talepleri hiç hız kesmedi. Biz de ‘’Türkiye için kazanç vakti’’ kampanyasına iki önemli projemizle katıldık. Yerli ve yabancı konut alıcısından büyük ilgi gördük. Şimdi bu ilgiyi ve kazancı daha da yukarılara çekme vakti geldi diyoruz ve ev sahibi olmak isteyen herkes için bankasız, kefilsiz senetle satış dönemini başlatıyoruz”

Mehmet Babacan:

“Ev almak isteyenleri dolar ve faiz kıskacından kurtarıyoruz”

Dövizdeki artış ve faizlerdeki yüksek seyrin konut alıcısı üzerinde olumsuz etki yarattığını söyleyen Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, bunun önüne geçebilmek için tüm imkânları seferber ettiklerini vurguladı:

“Döviz ve faizlerdeki yükselişler ister istemez konut satışını doğrudan etkiliyor. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar da ileriyi göremedikleri için yatırım yapmaktan çekinebiliyorlar. Biz de Babacan Holding olarak Türkiye İçin Kazanç Vakti’nin “Babacan Kazanç Vakti”ne çevirelim dedik. Konut alıcısını döviz ve faiz kıskacından kurtaralım istedik. Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinden daire sahibi olmak isteyenler bankasız, kefilsiz ve senetle ev sahibi olabilirler. Yüzde 10 peşinat, 0,98 faiz ve 120 kadar vade seçeneği ile kazanmaya hemen başlayabilirler.”

Babacan Port Royal Sosyal İmkanlar

  • Yeşil Alan
  • Açık Otopark
  • 7/24 Güvenlik
  • Fitness
  • Yürüyüş Yolları
  • Çocuk Oyun Alanları
  • Yüzme Havuzu

Babacan Port Royal Nerede

Tarihi kampanya ile Küçükçekmece E-5 üzerinde, Atatürk Havalimanı(yeni yapılacak olan Millet Bahçesi ) karşısında hızla yükselen Babacan Port Royalile Beylikdüzü E-5 üzerinde konumlanan, bölgenin en prestijli projesi Babacan Premium’da her bütçeye hitap eden farklı ödeme seçenekleri de bulunuyor. Bugüne kadar sektöre kazandırdığı benzersiz kampanyalarla yatırımcıların güvenilir konuta kolay yoldan ulaşmalarını sağlayan şirket, bu sayede her bütçeye özel bir yatırım fırsatı sunuyor.

 

TÜRKİYE İÇİN KAZANÇ VAKTİ KAMPANYASINDA YER ALAN PROJELER

Babacan Premium

Lokasyon: Beylikdüzü E-5 Üzeri

Konut adeti: 1010

Teslim Tarihi: İlk teslimler Eylül 2018’de başlıyor

Babacan Port Royal

Lokasyon: Küçükçekmece E-5 Üzeri

Konut adeti: 814

Teslim Tarihi: Eylül 2019

Babacan Port Royal Ulaşım Haritası

Babacan Port Royal Satış Ofisi ve İletişim Bilgileri

Satış Ofisi

Kartaltepe Mahallesi Malazgirt Caddesi N:6
Sefaköy/İSTANBUL

+90 444 24 20 pbx

Haftaiçi 09:30-19:00

Pazar günü : 10:30-19:00
Genel Merkez

Yeşilköy Mah. Atatürk Cad.
İstanbul Dünya Ticaret Merkezi
A1 Blok Kat:6 No:10/1 Ofis :
243/244 Bakırköy / İstanbul

+90 212 876 18 08 pbx
+90 212 876 19 91

info@babacanyapi.com

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.