Babacan Premium'da 99 TL'ye Lüks Ev Fırsatı

0

- Advertisement -

Babacan Yapı’nın Esenyurt’ta hayata geçen son projesi Babacan Premium ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

<a href=Babacan Premium'da 99 TL'ye Lüks Ev Fırsatı" width="975" height="618" />Günlük 99 TL’den başlayan fiyatları içeren kampanya detayları 08 Mayıs Pazar günü düzenlenecek satış ofisi davetinde ev sahibi olmak isteyenlere aktarılacak.

 <a href=Babacan Premium'da 99 TL'ye Lüks Ev Fırsatı" width="800" height="450" />

Babacan Holding, Esenyurt E-5 üzerinde yer alan Babacan Premium projesine özel 8 Mart Pazar günü 12.00 15.00 saatleri arasında satış ofisinde özel bir etkinlik düzenliyor. Ailelerin güzel bir gün geçirecekleri etkinlikte misafirler günde 99 TL’ye ev sahibi olma fırsatı sunan yeni kampanyanın detaylarını öğrenecek.

<a href=Babacan Premium'da 99 TL'ye Lüks Ev Fırsatı" width="660" height="409" />Konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşturan Babacan Premium, 7 bloktan oluşan 1216 konutlu projesiyle ev sahiplerine sadece ev değil, farklı olanaklarıyla tam bir yaşam fırsatı sunmaya hazırlanıyor. Anneler Günü’ne de denk gelen özel kampanya duyurusunda ayrıca leziz bir “Döner Ziyafeti” sunulacak.

Esenyurt bölgesine değer katan Babacan Premium projesinde hem bilgi sahibi olmak hem de anneniz için sürprizli bir gün geçirmek için Adile Naşit Bulvarı Zafer Mh. No:60/1 Esenyurt E-5 üzeri İstanbul adresinde bulunan satış ofisine davetlisiniz.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26