Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Bağdat Caddesin’deki Durgunluğun Çözümü İşin Uzmanlarında

İnşaat sektöründe ciddi bir hareketlenme başladı.

0 37

2012 Yılında çıkan kentsel dönüşüm yasası sonrasında İnşaat sektöründe ciddi bir hareketlenme başladı. Şüphesiz ki bu hareketlilik Bağdat caddesinde en üst seviyelerde yaşandı. Müteahhitler arasında başlayan yarış, daire sahiplerinin yoğun ilgisiyle desteklendi.

Günümüze baktığımızda 450 İnşaat firması caddede aktif olarak faaliyet göstermektedir. Caddede biriken stok, 2.500 adeti bulmuş durumda. Biriken stok, ister istemez fiyatları da etkilemektedir. Firmaların ve daire sahiplerinin beklentileri ne yazık ki mağduriyet boyutuna vardı. Bağdat Caddesi genelinde yaşanan bu sıkıntılı sürecin nasıl çözüleceği konusunda işin uzmanları ile görüştük.

Re/max Cadde Danışmanı Gürcan Yücelik, Doğuş Üniversitesi Emlak Yönetimini birincilikle bitirdikten sonra, sektöre profesyonel bakış açısı ile giriş yaptı.

Gürcan YÜCELİK2010 yılından beri Bostancı – Kalamış aksında hizmet vererek bölge ve ihtiyaçları konusunda yenilikçi çözümler üretiyor.

Deneyimleri ve bölge odaklı çalışmaları neticesinde, kriz boyutlarına varan durgunlukta İnşaat firmalarının ve Satış&Kiralama yapmak isteyen mülk sahiplerinin imdadına yetişiyor.

Güler yüzlü, bölgede ve sektörde deneyimli ekibi sayesinde hızlı çözümler üreterek gayrimenkulün gerçek değerinde ve doğru kişilere ulaşmasını sağlıyor.

Dostane ilişkiler kurdukları, kemikleşen müşteri portföyleri ve memnuniyet odaklı hizmetleri neticesinde yıllardır çalıştıkları inşaat firmalarını bir araya getirerek, iki tarafın da bölgedeki sıkıntılı süreçten etkilenmemesini sağlıyor.

Geri Dönüş Başladı…

Re/max  Cadde Danışmanı Rukiye Erçin, 1999 Yılında yaşanan büyük depremin ardından, Bağdat Caddesinde yaşayan pek çok ailenin bölgeyi terk ettiğini belirtiyor. Kentsel dönüşümün başlamasıyla, bölgedeki fiyatların geri dönüşü imkansız hale getirmişti.

Remax Cadde Danışmanı Rukiye Erçinİstanbul’un en gözde cazibe merkezlerinden biri olan Bağdat Caddesi’ne “Büyük Geri Dönüş” RE/MAX Cadde ile çok avantajlı hale geliyorlar.

2018’e girerken satın alımlarda ve kiralamalarda müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun gayrimenkulü %30’a varan avantajlarla almalarını sağlıyoruz.

Güven ve memnuniyet odaklı çalışma prensibimize  ek olarak en iyi koşulları da sağlayacağımızı taahhüt ediyoruz.

 

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.