Bahçelere İşlevsel Konfor

0

Dış mekanda şıklığın adresi L’unica, özgün tasarımıyla fark yaratan Fidji Köşe Takımı ile açık hava ortamlarına yüksek konfor getirirken aynı zamanda işlevsellik vaadediyor.

L’unica Fidji Köşe Takımı ile sehpa ve oturma konforunu bir arada sunuyor

Kolsuz tasarımıyla minimal bir görüntüye sahip olan Fidji Köşe Takımı, yanlarındaki teak geçişlerinin sehpa olarak kullanılmasıyla fonksiyonel bahçelere imza atıyor.

- Advertisement -

Tasarımlarını kalite, dayanıklılık, konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica, üç tarafı sehpayla çevrili Fidji Köşe Takımı ile işlevselliğe yeni bir soluk getirerek hayallerdeki modern bahçeleri gerçek kılıyor. Kolsuz yapısı sayesinde minimal ve göz yormayan bir tasarıma sahip olan Fidji Köşe Takımı, yanlarındaki teak geçişleri ile her tarafının kullanılmasına olanak tanıyarak çok yönlü avantaj sağlıyor.

Alçak ve derin oturma pozisyonu sayesinde bahçelerde uzun süreli rahatlık vaadeden Fidji Köşe Takımı, modernizmi ve geçmişi çağrıştıran metal ile ahşabın harmanlanmasıyla daha detaylı bir hal alırken, sadeliğinden de ödün vermiyor. Fidji Köşe Takımı, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan temin edilebiliyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz