Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Bakyapı Prestij Serisine Bir Yenisini Daha Ekledi

0 23
“Huzurlu Yaşam Alanları” sloganıyla İstanbul, Bursa, Konya, Çanakkale ve Sakarya’da hayata geçirdiği projeler ile inşaat sektörünün önde gelen markalarından biri olan Bakyapı, teslimlerine başlanan Bursa Prestij Modern Projesi‘yle yatırımcısının yüzünü güldürdü.
Bakyapı Prestij Serisine Bir Yenisini Daha Ekledi
Gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketi Bakyapı’nın hayata geçirdiği Bursa Prestij Modern ile yatırımcısının yüzünü güldürdü. 13 blokta 918 konutun ve 57 ticari alanın yer aldığı proje, toplam 173.000  m² inşaat alanına sahip.
Bakyapı Prestij Serisine Bir Yenisini Daha Ekledi
Veysel Bakgör: “Doğru konsept, hızlı satış ve yüksek kazancı beraberinde getirdi”
Bursa Prestij Modern’in satış süreciyle ilgili bilgiler aktaran Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör projenin hızlı satıldığına dikkat çekti.
Bakgör, “ Bakyapı olarak ‘Huzurlu Yaşam Alanları’ sloganımızla bir projemizi daha teslim etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Doğru konsept, hızlı satış ve yüksek kazancı beraberinde getirdi.
Bakyapı Prestij Serisine Bir Yenisini Daha Ekledi
Son teslim ettiğimiz Bursa Prestij Modern projesi, Bursa’nın önemli noktalarına yakın olması ve sosyal donatılarıyla bölgede standartları yeniden belirledi. Dolayısıyla bu detaylar da projemizin satış ve pazarlama sürecinde bizlere yardımcı oldu.
Bakyapı Prestij Serisine Bir Yenisini Daha EklediÖte yandan bizler Bakyapı olarak aile yaşantısı konsepti üzerine projeler geliştiriyoruz. Bu misyonumuzu Bursa Prestij Modern’de de devam ettirdik. Aile konseptini hedeflediğimiz Bursa Prestij Modern’de 1+1 gibi küçük metrajlı daire tiplerine yer vermedik.
Bu detay da satış sürecimizi olumlu yönde etkiledi. Tabi bu kadar başarılı işler beraberinde yatırımcılara kazancı da sağladı.
Özetle projemizden daire sahibi olan ailelerin yatırımları bugün en az yüzde 50-60 prim sağladı. Bizler çok büyük bir aileyiz. Bu geniş aileye Bursa Prestij Modern’de 918 yeni aile daha eklendi. Bursa’ya adı gibi ‘Modern’ bir yaşam sunduğumuz için firma olarak çok mutluyuz.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.