Banyolarda “kırmızı siyah” etkisi

0

Günümüzde banyolar evlerimizin en özel yaşam alanlarından biri. Bu nedenle banyoların kişisel zevklerimize, konfor ve estetik anlayışımıza hitap edecek karakteristik özelliklere sahip olması çok önemli.

Özgün tasarımları ile dikkat çeken İtalyan ISVEA, kırmızının göz alıcı şıklığını siyahın asaletiyle buluşturduğu tasarımlarıyla banyo dekorasyonuna yeni bir boyut kazandırıyor.

Banyolarda akla ilk gelen renk uzun yıllar boyunca beyaz oldu. Ancak banyoların kişisel bir yaşam alanına dönüşmesiyle birlikte tasarımlar da, teknolojiler de ve renkler de değişti. Beyazın uyum gösterdiği renklerle başlayan değişim, son dönemde yerini cesaret gerektiren renklere bıraktı.

Kırmızı ve siyahın mükemmel uyumu

ISVEA’nın Cappitone ve Azur serilerinde yer alan kırmızı ve siyah renklerdeki lavabolar, banyolarında fark yaratmak isteyenlerin gözdesi olmaya aday.

Cappitone ve Azur serisi lavabolar, ISVEA’nın ödüllü tasarımlarına imza atan Genesis Research&Design tarafından tasarlandı. Bronz A’Design Award sahibi Cappitone; tasarımı, özel deseni ve kırmızı/siyah renk kombiniyle estetik banyolar sunmayı amaçlarken hayal gücünün sınırlarını zorlayan, ihtişamlı tasarımıyla dikkat çeken Azur lavabolar, tüm banyolar için şıklığın kapısını aralıyor.

Cappitone ve Azur lavabolar, sütun ayaklı ve tezgah üstü seçenekleriyle her banyo ile mükemmel uyum sağlayan çok özel alternatifler sunuyor. Serilerdeki tezgah üstü lavabolar kırmızı rengin yanı sıra beyaz, altın, bronz renk seçenekleriyle de modern hayatın ambiyansını banyolara taşıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.