Listeleri Karşılaştır

Barbaros Reserve Residence Fiyatları

Barbaros Reserve Residence Fiyatları
Bodrum’da yükselen Barbaros Reserve Residence fiyatları 1 milyon 640 bin dolardan başlıyor. Projede 3+1, 4+1 ve 6+1 konut seçenekleri yer alıyor…

Peska Turizm Yatırım tarafından Bodrum Yalıçiftlik Koyu’nda hayata geçirilen Barbaros Reserve Residence projesi toplam 42 adet konuttan oluşuyor. Projede 3+1, 4+1 ve 6+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Barbaros Reserve Residence Bodrum projesinde 3+1 daireler 341 metrekare ile 374 metrekare arasında, 4+1 daireler 328 ile 359 metrekare arasında, 6+1 daireler ise 665 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Barbaros Reserve Residence fiyatları 1 milyon 640 bin dolardan başlıyor 3 milyon 335 bin dolara kadar yükseliyor. Metrekare birim fiyatlarının ortalama 5 bin dolardan başladığı projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Bodrum Yalı mevkiinde konumlanan Barbaros Reserve Residence projesi 2 fazdan oluşuyor. Projenin ilk fazında 42 adet konak yer alıyor.

Yalıçiftlik Koyu üzerinde bulunan Kempinski Hotel’in yanı başında inşa edilecek olan Barbaros Reserve Residence projesinin ilk fazının yönetimi yanı başında bulunan Kempinski Otel İşletmeciliği tarafından gerçekleştirilecek. Bu fazda konaklayacaklar Kempinski tarafından oluşturulan tüm imkanlardan yararlanabilecek.

Barbaros Reserve Residence projesinde konutlar eşyalı olarak alıcılara sunuluyor. Birinci fazda yer alan dublekslerin kendilerine özel yüzme havuzu bulunurken diğer daireler ise ortak kullanımdaki yüzme havuzunu kullanacak.

Barbaros Reserve Residence 2.fazla ise 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Bu fazda dubleks ve bahçeli konut seçenekleri bulunuyor. Konutların büyüklükleri ise 183 metrekare ile 231 metrekare arasında değişiyor.

Barbaros Reserve Residence projesinde birini fazda teslimlerin 2018 yazında, ikinci fazda ise Mayıs 2020’de yapılması planlanıyor.

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Hemen Teslim Elite Concept’te 36 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

Şua İnşaat, Elite Concept’te kişiye özel ödeme planı da uyguluyor Şua İnşaat,...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

İnsay Yapı’dan gurbetçilere özel yeni yıl kampanyası

İnsay Yapı Pendik’te yer alan 'Ondörtüç Pendik' projesini 'Evim Türkiye Fuarı'na taşıyarak gurbetçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Projeyi özel yeni yıl kampanyasıyla satacak olan İnsay Yapı, 1+1 daireleri 285 bin TL'den başlayan fiyatlarla sunacak.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

3S Firuze Konakları’nda 0.98 kredi oranı ile ev sahibi olma fırsatı!

Kaliteli ve seçkin bir yaşamın kapılarını Eylül 2018’de ardına kadar açan 3S Firuze Konakları’nda ev sahibi olmak isteyenler için cazip kredi faiz oranları devam ediyor.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.