Take a fresh look at your lifestyle.

Barbaros Reserve Residence Fiyatları

Barbaros Reserve Residence fiyatlar ve ödeme seçenekleri. Barbaros Reserve Residence Fiyatları 1 Milyon 640 Bin Dolardan Başlıyor

0 4
Bodrum’da yükselen Barbaros Reserve Residence fiyatları 1 milyon 640 bin dolardan başlıyor. Projede 3+1, 4+1 ve 6+1 konut seçenekleri yer alıyor…

Peska Turizm Yatırım tarafından Bodrum Yalıçiftlik Koyu’nda hayata geçirilen Barbaros Reserve Residence projesi toplam 42 adet konuttan oluşuyor. Projede 3+1, 4+1 ve 6+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Barbaros Reserve Residence Bodrum projesinde 3+1 daireler 341 metrekare ile 374 metrekare arasında, 4+1 daireler 328 ile 359 metrekare arasında, 6+1 daireler ise 665 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Barbaros Reserve Residence fiyatları 1 milyon 640 bin dolardan başlıyor 3 milyon 335 bin dolara kadar yükseliyor. Metrekare birim fiyatlarının ortalama 5 bin dolardan başladığı projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Bodrum Yalı mevkiinde konumlanan Barbaros Reserve Residence projesi 2 fazdan oluşuyor. Projenin ilk fazında 42 adet konak yer alıyor.

Yalıçiftlik Koyu üzerinde bulunan Kempinski Hotel’in yanı başında inşa edilecek olan Barbaros Reserve Residence projesinin ilk fazının yönetimi yanı başında bulunan Kempinski Otel İşletmeciliği tarafından gerçekleştirilecek. Bu fazda konaklayacaklar Kempinski tarafından oluşturulan tüm imkanlardan yararlanabilecek.

Barbaros Reserve Residence projesinde konutlar eşyalı olarak alıcılara sunuluyor. Birinci fazda yer alan dublekslerin kendilerine özel yüzme havuzu bulunurken diğer daireler ise ortak kullanımdaki yüzme havuzunu kullanacak.

Barbaros Reserve Residence 2.fazla ise 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Bu fazda dubleks ve bahçeli konut seçenekleri bulunuyor. Konutların büyüklükleri ise 183 metrekare ile 231 metrekare arasında değişiyor.

Barbaros Reserve Residence projesinde birini fazda teslimlerin 2018 yazında, ikinci fazda ise Mayıs 2020’de yapılması planlanıyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More