Gopaş Misal İstanbul

Misal İstanbul Basın Toplantısı

- Advertisement -

Gaziosmanpaşa’da dünyaca ünlü bir planlama şirketi Foster liderliğinde, kentsel dönüşüm alanı üzerinde konumlanan, 2500 konutluk Gopaş Misal İstanbul; kat bahçeleri, iki metre genişliğinde kat koridorları, yeşil terasları, amfi tiyatrosu ve yüzme havuzu ile masal misali bir yaşam için yükselecek.

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi Ahes Misal İstanbul adıyla Gaziosmanpaşa’da hayata geçiriliyor. AHES Yapı, GOPAŞ ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ortaklığı tarafından 2 milyar TL yatırım değeriyle inşa edilen projede; 2 bin 400 bağımsız birim, okul, cami, ofis, otel ve kültür merkezi bulunuyor.

AHES Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Ekşi ile Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın ev sahipliğinde gerçekleşecek olan lansmanda projeyle ilgili detaylar paylaşılacak.

Tarih: 16 Kasım 2017 Perşembe

Saat: 9.30-12.00

Mekan: Daha sonra paylaşılacaktır.

Tarih

Kas 16 2017

Zaman

09:30 - 12:00

Local Time

  • Timezone: America/New_York
  • Date: Kas 16 2017
  • Time: 01:30 - 04:00
QR Code

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26