Başakkent Hoşdere Projesi

0

Başakkent Hoşdere detay sayfasında, projenin lokasyonu, teslim tarihi, fiyat ve metrekare aralıkları, kat ve daire tipleri, projenin sosyal donatıları, vaziyet planı, projeye ait iç ve dış mekan resimleri, projenin tanıtım ve reklam videoları, projenin bulunduğu il ve ilçe ile ilgili yatırım analizleri, projenin bulunduğu bölgedeki hastane, okul ve alışveriş merkezleri gibi çevre bilgileri ile birlikte Başakkent Hoşdere projesine ve Başakkent İnşaat firmasına ait haberleri bulabilirsiniz.

Başakkent Hoşdere projesi, Başakkent İnşaat tarafından İstanbul Başakşehir Tatarcık Mahallesi’nde 221 bin 144 m2 arazi alanı üzerinde 15 blok olarak hayata geçiriliyor. Projede 1.000 adet konut ve 30 adet dükkan yer alıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan Başakkent Hoşdere’de dairelerin metrekare alanları ile ilgili bilgilerin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Başakkent Hoşdere’nin sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, spor salonu, sosyal tesis alanı, cafe, restoran, basketbol sahası, voleybol sahası, futbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yeşil alan, özel peyzaj düzenlemesi, yürüyüş ve koşu parkuru bulunuyor

Başakkent Hoşdere  İletişim Bilgileri

Adres: Tatarcık Mah. Hoşdere bölgesi Başakşehir/İstanbul
Telefon: 0212 407 10 00
Web site: http://www.basakkentinsaat.com.tr/
E-Mail: info@basakkentinsaat.com.tr

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.