Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

BatıMahal villalarının kira amortisi 15 yıl

0 33

Net yaşam alanı büyüklükleri, büyük arsalı bahçeleri ve 1. sınıf kaliteli malzeme kullanımı ile malikane konforunu hayata geçiren BatıMahal villaları, bölgedeki metrekare kira değeri itibariyle 15 yılda kendini amorti ediyor.

BatıMahal villalarının kira amortisi 15 yıl

Villa yaşamından beklenen tüm özellikleri müşteri beklentileri doğrultusunda hayata geçiren Yalçınlar Group‘un özel projesi BatıMahal, geniş ölçeklerde tasarlanmış yaşam alanları ve mimari tarzıyla gerçek anlamda malikane konforu yaşatıyor. Yalçınlar Group, BatıMahal projesinde 1. sınıf konfora ve lükse sahip olan BatıMahal villalarını 990.000 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuyor. En uygun satış değeri ile sunulan BatıMahal villaları, amorti süresinin kısalığı ile alıcısına büyük avantaj sağlıyor.

BatıMahal villalarının kira amortisi 15 yıl

Büyükçekmece Göl Vadisi’nde kira değerleri 10 ila 20 dolar arasında değişiyor. BatıMahal villalarının güncel metrekare satış değeri olan 2.000 dolardan hesap edildiğinde, 180 aya (15 yıl) bölündüğünde aylık metrekare değeri 11 olarak belirleniyor. Buna göre yatırım, dolar bazında 15 yılda kendini amorti ediyor.

 

Yalçınlar Group 1958 yılından bu yana fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteren ve sektörün kurucuları arasında yer alan Yalçınlar, geniş bir ürün gamına sahip bulunmakta ve dünyaca ünlü markaların her segmentten ürününü son kullanıcıyla buluşturmaktadır. Büyük yatırımlarla teknolojik altyapısını sürekli geliştiren ve dünya devi markaların Türkiye temsilciliğini sürdüren Yalçınlar, sektörde gerçekleştirilmiş marka araştırmalarında en iyi bilinen ilk marka konumunda bulunmaktadır. 2003 yılından itibaren perakendecilik faaliyetlerine ağırlık veren Yalçınlar, fotoğrafçılık sektöründe dünya markalarının ilk ürün lansmanlarını gerçekleştirdikleri en çok tercih edilen partner durumuna yükselmiş bulunmaktadır.

 

2010 yılında büyük yatırımlarla yapı sektörüne güçlü bir adım atan Yalçınlar Group, Büyükçekmece Göl Vadisi’nde 40 milyon dolar yatırımla hayata geçirdiği GölMahal villalarıyla büyük ses getirmiştir. GölMahal villalarının gördüğü büyük ilginin ardından Yalçınlar Group, yine Büyükçekmece Göl Vadisi’nde 90 milyon dolar yatırımla 400 dönüm üzerinde 150 özel villadan oluşan BatıMahal projesini hayata geçirmektedir. GölMahal ve BatıMahal projeleriyle villa yaşamına Batı standartlarını getiren Yalçınlar Group, lüks konutta fark yaratan projelere imza atmayı sürdürmektedir.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.