Belgrad Life Villa Örnek Villa Fotoğrafları

0

Belgrad Life Villa, Kemerburgaz’da ideal konumdaki 10.000 m2’lik bir yerleşim alanı üzerinde hayat bulacak. Yeşil bina özellikleriyle LEED sertifikası da alacak projede 150 m2 ile 285 m2 aralığında 2+1’den 5+1’e kadar farklı seçeneklerde 42 adet villa bulunuyor. Belgrad Life Villa’nın modern mimarisi Kerem Piker KPM Mimarlık Ofisi’nin imzasını taşıyor.

Belgrad Life Villa projesinde 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 konut seçenekleri bulunuyor. Alanları 150 metrekare ile 285 metrekare arasında değişen konutların Fatih ve Belgrad ormanlarının ortasında yer alması sakin hayatı sevenler için bulunmaz bir fırsat sunuyor. Ön talep aşamasında olan Belgrad Life Villa projesinin Ekim-Kasım ayı içinde satışa sunulması bekleniyor.

1. Köprü 35 km, 2. Köprü 28 km, 3. Köprü 25 km. Atatürk Havalimanı 30 dakika, 3. Havalimanı 20 dakika, Taksim 25 km (20 dakika), 3. Köprü bağlantı yolu 0.5 km. Modern yaşamın tüm ayrıcalıkları Kemerburgaz’da eşsiz doğayla iç içe.

Fatih ve Belgrad ormanlarının ortasındaki Kemerburgaz, yemyeşil doğasıyla şehrin yeni çekim merkezi. İstanbul’un en popüler restoranları, en iyi okullarıyla Kemerburgaz’da yaşam çok ayrıcalıklı. Belgrad Life Villa, Kemerburgaz’ın en yeni projesi.

İletişim Bilgileri
Adres :Selanik Bulvarı Mithatpaşa Mah. Abdülhamit Han Cad. No: 19 Kemerburgaz/Eyüp
Telefon :0212 322 1 999
Web :http://www.belgradlife.com/
E-mail :info@belgradlife.com

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz