Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Beylikdüzü Yeni Konaklarına Kavuşuyor

0

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; İstanbul’un yeni yüzü, düzenli kentleşmenin örnek ilçesi Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini hayata geçiriyor.

Yaklaşık 8.000 metrekare alan üzerine inşa edilecek olan proje 124 konut ve 4 dükkandan oluşuyor. Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı Yüksek Mühendis Vehbi Orakçı imzası taşıyan projenin 2018 Temmuz da tamamlanması planlanıyor.

İstanbul’un en fazla değer kazanan bölgelerinden olan Beylikdüzü’nde ve farklı ilçelerde tamamladıkları projelerle öne çıkan Marmara Yapı A.Ş, şehir kuran vizyonu ile nitelikli bir yaşam alanı ve sanat eseri inşa ediyor.

Yönetim Kurulu Başkanlığını Vehbi Orakçı’nın yaptığı Marmara Yapı A.Ş, bu güne kadar binlerce konutluk projelere imza attı. Yurt içi ve yurt dışında inşaat, proje, mühendislik alanlarında faaliyet gösteren Marmara Yapı A.Ş. halen devam etmekte olan projeleri ile yüzlerce kişiye istihdam sağlıyor.

Marmara Konakları Örnek Daire ve Kat Planları

 

Seçkin davetlilerin katılımlarıyla 8 Ekim Cumartesi günü saat 13:00 de gerçekleşecek.

YER: Marmara Konakları İnşaat Alanı

Adres: Kavaklı Mah. Gençlik Cad. No:9 Beylikdüzü/İstanbul

TARİH: 08.10.2016 Cumartesi

Saat: 13:00

Program: Kokteyl, Protokol Konuşmaları, Lansman Sunumu

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın