Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Beyoğlu'nun çehresini Piyalepaşa İstanbul değiştirecek

6

Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesinde harfiyatlar tam gaz sürdürülüyor. 11 Kasım’da İstanbul’da ilk kez lansmanı yapılan proje, Beyoğlu’nun karanlık sokaklarını aydınlatacak gibi görünüyor.
Piyalepaşa İstanbul; Türkiye’nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyor. Detaylarıyla Piyalepaşa İstanbul projesine yakından bakalım.
Beyoğlu'nun çehresini Piyalepaşa İstanbul değiştirecek

Piyalepaşa İstanbul’da neler olacak?

Piyalepaşa İstanbul’un alış veriş sokaklarına yılda 10 milyonun üzerinde ziyaretçinin gelmesi hedefleniyor, Yerli ve yabancı 120 mağaza konsepti ve 550 metre uzunluğunda, 17 metre genişliğinde ikinci bir istiklal caddesi düşünülüyor.

Beyoğlu'nun çehresini Piyalepaşa İstanbul değiştirecek

Beyoğlu’nun merkezinde 800 milyon dolarlık yatırımla, 82 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul’un en önemli özelliklerinden biri; konut, rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı’ndan oluşan bir karma kullanım projesi olarak tasarlanması.

Beyoğlu'nun çehresini Piyalepaşa İstanbul değiştirecek

Yaşam, alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunan Piyalepaşa İstanbul’da 55 m²’den 207 m²’ye, stüdyodan 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte 760 daire ve 190 rezidans yer alıyor. Projenin en önemli avantajları arasında yer alan 4 katlı, 3 bin 900 araçlık otoparkı ise, yaşam alanlarının en büyük sorununa çözüm üretiyor.

Beyoğlu'nun çehresini Piyalepaşa İstanbul değiştirecek

Piyalepaşa İstanbul’un 3 bin 500 metrekareden oluşan kapalı sosyal tesis alanında; fitness salonundan kapalı basketbol sahasına, kapalı havuzdan çocuk havuzuna, saunadan buhar odasına ve SPA hizmetlerine kadar birçok sosyal donatı alanı yer alıyor. Çocuklar için de ekstra oyun alanları bulunan proje, yüzde 48 yeşil donatı alanı sayesinde de sahiplerine ve kullanıcılarına doğayla buluşma imkânı sunacak.

Çok konuşulan Piyalepaşa İstanbul Reklam Filmi

https://www.youtube.com/watch?v=KWzlopEtqOY

Piyalepaşa İstanbul Ödeme seçenekleri

Projede konutların metrekare satış rakamları 8 bin 500 TL, rezidanslar ise 10 bin 500 TL’den başlıyor. Firma bünyesinde yüzde 35 peşinatla 24 ay vade yüzde 0 faiz, 36 ay vade için yüzde 0,30 faiz oranı, 48 ay vade için yüzde 0,45 faiz oranı imkanı sunuluyor. Müşteriler Ziraat Bankası ve Garanti Bankası’ndan konut kredisi kullanarak da projeden ev sahibi olabilir.”

Beyoğlu'nun çehresini Piyalepaşa İstanbul değiştirecek

Piyalepaşa İstanbul İletişim ve adresler

Piyalepaşa Bulvarı Beyoğlu/İstanbul

Telefon :0850 622 04 04 0212 212 04 04

Web :http://piyalepasa.com.tr/

E-mail :info@piyalepasa.com.tr

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.