Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Big Chefs Tarabya Plajı Yaz Sezonuna Hazır

0 19

Geçmişte birçok ünlü ismi ağırlayan, boğazın tüm güzelliğini sergileyen, Yeşilçam’ın unutulmaz simgesi “Tarabya Plajı”, Big Chefs ile bu yaz da İstanbul’un en gözde adreslerinden biri olmaya devam ediyor…

Big Chefs Tarabya Plajı Yaz Sezonuna HazırBig Chefs Tarabya’nın geçen sene kendi yorumuyla İstanbullulara kazandırdığı eski Tarabya Plajı, 6 Haziran’da 2016 sezonunu açtı. Şehrin yoğun temposundan, gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler için İstanbul’un merkezinde, deniz, plaj ve tatil keyfini sunan Big Chefs Tarabya Plajı, haftanın her günü, 10.00 18.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Big Chefs Tarabya Plajı, yaz sıcaklarında serinleyip, tatil keyfinin yaşanacağı keyifli bir alan sunarken, geçmişte İstanbul’un en gözde plajlarından biri olan Tarabya Plajı’nın da nostaljisini yaşatıyor!

Özel yemek ve içecek servisi, yanında taşımak istemeyenler için girişte ücretsiz plaj havlusu, buz gibi serinleten keyifli bir limonata ikramı, şahsi dolap, soyunma kabini ve duş alanı bulunan, 100 kişi kapasiteli Big Chefs Tarabya Plajı, deniz kenarı ve güneşlenme terası olarak iki bölüme sahip.

Big Chefs Tarabya Plajı Yaz Sezonuna Hazırİstanbul’da artık nefes alacak yer kalmadı diyenlerin, deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyenlerin, Big Chefs Tarabya Plajı sayesinde artık çok uzaklara gitmesine gerek kalmayacak!

Kart sistemi ile sezonluk üyelik imkanı da sağlayan Big Chefs Tarabya Plajı, çok uzaklara gitmeye gerek kalmadan, şehirde yazın, denizin, güneşin keyfini yaşamak isteyenleri bekliyor.

Big Chefs Tarabya Plajı Ücretler

0 6 yaş ücretsiz…

Hafta içi giriş: 75 TL – Hafta sonu giriş: 100 TL

Haziran – Eylül 2016 Sezonluk Kart: 1600 TL (20 giriş – hafta içi ve hafta sonu dahil)

www.bigchefs.com.tr

Adres: Yeniköy Cad., No:3, Tarabya / İSTANBUL

Telefon: 0212 262 0020

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.