Bizimtepe Aydos Güç Birliği Kampanyası’na katıldı

1

“Güç Birliği Kampanyası” için el ele Ülkemize Güveniyoruz Bizimtepe Aydos

Gayrimenkul sektörünün iki büyük ismi Halk GYO ve Vakıf GYO, Emlak Konut GYO tarafından başlatılan ve sektörün öncü çatı kuruluşu GYODER tarafından ülke ekonomisine katkı sağlamak, birlik ve beraberlik ruhunu pekiştirmek amacıyla desteklenen “Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye” kampanyasına Bizimtepe Aydos Projesi ile katılıyor. 31 Ağustos’a kadar geçerli olacak kampanya %20 peşin, %10 1 yıl sonra, kalan %70 içinse aylık % 0,7 vade farkı ile 10 yıl taksit imkanı sunuyor.

15 Temmuz 2016 Cuma gecesi yaşanan başarısız darbe girişimi sonrası ülkemizin yaşamakta olduğu bu zorlu süreçte, darbe girişimin ekonomiyi olumsuz etkilemesini önlemek, Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden biri olan gayrimenkul sektörünün mevcut durumdan minimum seviyede etkilenmesini ve en önemlisi ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla başlatılan kampanyaya katılan Halk GYO ve Vakıf GYO, “Ülkemizin içinde bulunduğu ve toplumun tüm kesimlerinden herkesin desteklemesi, birlik ve beraberlik içinde olması gereken bu zorlu dönemde, böyle bir kampanya içerisinde yer alarak ülkemizin değerlerine sahip çıkmak ve sektörümüzün gelişimine katkıda bulunmak bizleri gururlandırmaktadır” dedi.

Kampanya kapsamında; Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığında hayata geçirilen Bizimtepe Aydos projesinde 1 aylık süreyle sınırlı olmak üzere, liste fiyatı üzerinden %20 peşin, %10 bir yıl sonra, kalan bedelin ise 10 yıl vadeli ve aylık %0,7’lik vade farkı ile taksitlendirilmesi koşulları çerçevesinde satışlara başlandı

Gayrimenkul sektörünün iki devi Halk GYO ve Vakıf GYO’nun, “Mutluluk evinizden başlar!” sloganıyla işbirliği yaparak yola çıktıkları Bizimtepe Aydos konut projesi, İstanbul’un en gözde bölgelerinden Sancaktepe’de yemyeşil Aydos Ormanı’nın kıyısında yükseliyor.

95 bin m2 alan üzerinde, 13’er katlı 17 bloktan ve toplam 1037 daireden oluşan ve 2+1, 3+1, 4+1 konut seçenekleri bulunan Bizimtepe Aydos projesi % 90 peyzaj alanına sahip.

Projede; yetişkinler ve çocuklar için ayrı açık ve kapalı yüzme havuzları, bay / bayan hamam, sauna ve masaj odaları ile fitness, pilates salonları yer alıyor. Tenis kortu, basketbol, voleybol sahalarıyla bisiklet yolu, çim amfiler, çardaklar, süs havuzları ve hobi bahçelerine sahip Bizimtepe Aydos’ta, çocuklar için ise oyun alanların yanı sıra anaokulu da bulunuyor.

Sancaktepe’de hayata geçirilen Bizimtepe Aydos, İstanbul Finans Merkezi’ne ve büyük ölçekli AVM’lere yakınlığı, ulaşım ağlarının merkezinde yer alması ile de dikkat çekiyor.

Proje ve Kampanya hakkında detaylı bilgi için:

444 777 4 numaralı telefonu arayabilir veya www.bizimtepeaydos.com.tr web sitesinde yer alan formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin
  1. Dinçer diyor

    Güzel Haber Devamını Bekleriz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz