Bizimtepe Aydos'ta Mutluluk Peşin, Ödeme Teslimde

0

- Advertisement -

Gayrimenkul sektörünün iki büyük ismi Halk GYO ve Vakıf GYO, ailelere hak ettikleri mutlu hayatı sunmak için güçlerini birleştirdi.
<a href=Bizimtepe Aydos'ta Mutluluk Peşin, Ödeme Teslimde" width="1000" height="563" />
İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Sancaktepe’de yer alan
Bizimtepe Aydos, 95 bin m2’lik bir alanda hayata geçiyor. Toplam 1.037 daireden oluşan proje, % 90 oranındaki peyzaj alanı ile dikkat çekiyor.

MUTLULUK EVİNİZDEN BAŞLAR

Ailelerin mutlu, huzurlu ve güvenli bir yuvaya sahip olabilmesi için büyük bir titizlik ve incelikle planlanan Bizimtepe Aydos, İstanbul’un giderek çeşitlenen ulaşım ağlarının ortasında yer alan Sancaktepe’de yükseliyor. Marka ve modelleri belli, 1. sınıf ürün ve malzemelerin kullanıldığı daireler ve yaşam alanları, iki güçlü kuruluşun projeye verdiği önemi de gözler önüne seriyor.

<a href=Bizimtepe Aydos'ta Mutluluk Peşin, Ödeme Teslimde" width="1000" height="612" />

145 bin m2 podyum üstü inşaat alanı bulunan Bizimtepe Aydos, İstanbul’daki genel inşaat alanı ve arsa dengesine bakıldığında, ailelerin çocuklarıyla birlikte rahatça yaşayabilecekleri, ortalamanın çok üzerinde, yaklaşık %90 oranında peyzaj alanıyla da öne çıkıyor.

Aydos Ormanı’nın Yanı Başında Yemyeşil Bir Dünya

Hayatın daha sakin ve huzurlu yaşandığı Anadolu Yakası’nın en büyük yeşil alanlardan biri olan Aydos Ormanı’nın kıyısında konumlanan Bizimtepe Aydos, %90 peyzaj alanıyla çıtayı yükseltiyor. 13’er katlı 17 bloktan oluşan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Hobi bahçeleri, bisiklet ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları, çardaklar ve süs havuzları, çim amfiler ve günlük ihtiyaçlara cevap veren çarşısı Bizimtepe Aydos’u farklı kılmaya yetiyor. 3-5 ve 7-12 yaş gruplarına özel oyun alanları ile kendi özel binasına sahip olan anaokulu da küçüklere eğlence, büyüklere güven sunuyor.

Her Yere Kolayca Ulaşın Hayat Size Kalsın

Bizimtepe Aydos ulaşım sorununu da ortadan kaldırıyor. Toplu ulaşım ağlarının yanı sıra hemen önünden geçmesi planlanan metro hattıyla gideceğiniz yere kolayca ulaşmanızı sağlıyor. İstanbul Finans Merkezi, Sabiha Gökçen Havalimanı, eğitim kurumları, hastaneler ve alışveriş merkezleri de Bizimtepe Aydos’a çok yakın bir konumda bulunuyor.

Mutluluk Peşin, Ödeme Teslimde

Bizimtepe Aydos’ta %25 peşinat ödeyerek banka kredisi kullanmayı tercih edenler, kredi taksitlerini teslimden itibaren ödemeye başlıyor. Farklı ödeme alternatiflerinin de sunulduğu projenin en büyük avantajlarından biri ise peşin ödemelerde uygulanan %15 indirim! Halkbank, Vakıf Bank, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası, projeye özel indirim ile katkı payı ödemesi olmaksızın %1.09 oran ile kredi kullandırarak sizleri bu eşsiz projede ev sahibi yapıyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26